| TV Geliri | $1.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $20K |
| Oyuncu Maaşları | $707K |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $3K |
| Tesis Bakımı | $636K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $1.3M | $1.4M | $-138K | $9.7M |
| Mar 2027 | $572K | $1.3M | $-694K | $9.9M |
| Feb 2027 | $539K | $1.2M | $-700K | $10.5M |
| Jan 2027 | $248K | $1.1M | $-866K | $11.2M |
| Dec 2026 | $139K | $1.1M | $-995K | $12.1M |
| Nov 2026 | $181K | $1.2M | $-971K | $13.1M |
| Oct 2026 | $155K | $1.5M | $-1.3M | $14.1M |
| Sep 2026 | $112K | $1.2M | $-1.1M | $15.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $16.5M |