| TV Geliri | $149K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $468K |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $4K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $150K | $677K | $-527K | $-616K |
| Nov 2026 | $19K | $623K | $-604K | $-89K |
| Oct 2026 | $19K | $871K | $-852K | $515K |
| Sep 2026 | $119K | $657K | $-538K | $1.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |