| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Araujo | Baş Scout | 6 | 0 | 40% | 28.08.2026 | Güney Amerika |
| Nahuel Castro | Scout | 4 | 0 | 40% | 29.08.2026 | Güney Amerika |
| Emiliano Olivera | Yardımcı Antrenör | 3 | 0 | 41% | 03.08.2026 | |
| Brian Coates | Scout | 1 | 0 | 51% | 03.08.2026 | |
| Juan Pellistri | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Luis Coates | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Arzamendia | DR | 27 | Atenas | Brian Coates | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 49 | 48 | 51% | 100% | 60.0K | — | — | — | |
| Matías González | DR | 23 | Penarol | Emiliano Olivera | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 90 | 49% | 100% | 60.0K | — | — | — | |
| Andrés Carreño | ST | 23 | Union Magdalena | Nahuel Castro | Transfer Talebi | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 78 | 40% | 68% | 300.0K | #12 ST | — | — | |
| Adrián Alcaraz | ST | 27 | Olimpia | Nahuel Castro | Transfer Talebi | Aktif | 29.08.2026 | 29.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 83 | 40% | 79% | 990.0K | #12 ST | — | — | Sakat |
| Hílder Arboleda | AMR | 21 | General Caballero | Daniel Araujo | Transfer Talebi | Aktif | 28.08.2026 | 28.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 91 | 40% | 67% | 500.0K | #11 MC | — | — | |
| Jhon Morcillo | AMC | 21 | Leones | Daniel Araujo | Transfer Talebi | Aktif | 28.08.2026 | 28.08.2026 | 1 | 0 | 78 | 101 | 40% | 79% | 350.0K | #11 MC | — | — | |
| Esteban Calderón | ST | 22 | O'Higgins | Daniel Araujo | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 73 | 40% | 73% | 300.0K | #10 ST | — | — | Tutum |
| Daniel Borja | ST | 22 | Alianza Petrolera | Daniel Araujo | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 123 | 40% | 95% | 1.6M | #10 ST | — | — | |
| Yeison Tolosa | AMC | 27 | Deportivo Pasto | Daniel Araujo | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 76 | 40% | 74% | 450.0K | #1 MC | — | — | Tutum |
| Kevin Quevedo | AMR | 29 | Alianza Lima | Daniel Araujo | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 79 | 40% | 79% | 850.0K | #1 MC | — | — | |
| Michael Nike | ST | 29 | Patriotas | Nahuel Castro | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 82 | 40% | 70% | 300.0K | #2 ST | — | — | |
| Jefferson Churi | ST | 24 | Alianza Lima | Nahuel Castro | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 87 | 40% | 80% | 1.4M | #2 ST | — | — | |
| Germán Barbas | DM | 19 | Penarol | Emiliano Olivera | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 101 | 38% | 100% | 17.5K | — | — | — | |
| Rodrigo Martínez | AMR | 18 | Nacional | Emiliano Olivera | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 107 | 38% | 100% | 22.5K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Borja | ST | Alianza Petrolera | #3 | — | Hemen Al | 105 | 123 | 40% | 95% | 1.6M | Aktif | |
| Jhon Morcillo | AMC | Leones | #4 | — | Hemen Al | 78 | 101 | 40% | 79% | 350.0K | Aktif | |
| Hílder Arboleda | AMR | General Caballero | #4 | — | Hemen Al | 75 | 91 | 40% | 67% | 500.0K | Aktif | |
| Yeison Tolosa | AMC | Deportivo Pasto | #1 | — | Düşün | 96 | 76 | 40% | 74% | 450.0K | Tutum | Aktif |
| Jefferson Churi | ST | Alianza Lima | #2 | — | Düşün | 96 | 87 | 40% | 80% | 1.4M | Aktif | |
| Kevin Quevedo | AMR | Alianza Lima | #1 | — | Düşün | 94 | 79 | 40% | 79% | 850.0K | Aktif | |
| Adrián Alcaraz | ST | Olimpia | #5 | — | Düşün | 90 | 83 | 40% | 79% | 990.0K | Sakat | Aktif |
| Andrés Carreño | ST | Union Magdalena | #5 | — | Düşün | 89 | 78 | 40% | 68% | 300.0K | Aktif | |
| Esteban Calderón | ST | O'Higgins | #3 | — | Düşün | 88 | 73 | 40% | 73% | 300.0K | Tutum | Aktif |
| Michael Nike | ST | Patriotas | #2 | — | Düşün | 72 | 82 | 40% | 70% | 300.0K | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Nahuel Castro | Progreso U20 | #5 | |
| Nahuel Castro | Miramar Misiones U20 | #1, #2 | |
| Brian Coates | Colon U20 | #1, #2 | |
| Daniel Araujo | Central Espanol U20 | #5 | |
| Brian Coates | River Plate U20 | #5 | |
| Brian Coates | La Luz U20 | #4, #5 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pablo da Silveira | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 100000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jonathan Urretaviscaya | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 27000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gastón Ramírez | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 18000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pablo da Silveira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Urretaviscaya | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pablo da Silveira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Urretaviscaya | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pablo da Silveira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Urretaviscaya | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pablo da Silveira | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jonathan Urretaviscaya | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gastón Ramírez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #11 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 73 | 86 | 21–29 | 2.9K | İzlemede | — | — |
| #12 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 75 | 88 | 21–29 | 2.9K | İzlemede | — | — |
| #1 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 71 | 84 | 21–29 | 37.1K | Vazgeçildi | Gastón Ramírez | ✓ |
| #2 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 73 | 86 | 21–29 | 37.1K | Vazgeçildi | Gastón Colmán | ✓ |
| #10 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 75 | 88 | 21–29 | 37.1K | Vazgeçildi | Rubén Bentancourt | ✓ |