| TV Geliri | $160K |
| Sıralama TV Bonusu | $16K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $37K |
| Oyuncu Maaşları | $315K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $541 |
| Borç Faizi | $11K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $30K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $241K | $383K | $-143K | $-1.9M |
| Jun 2027 | $87K | $385K | $-298K | $-1.7M |
| May 2027 | $72K | $398K | $-326K | $-1.4M |
| Apr 2027 | $61K | $394K | $-333K | $-1.1M |
| Mar 2027 | $64K | $386K | $-322K | $-762K |
| Feb 2027 | $40K | $388K | $-347K | $-441K |
| Jan 2027 | $928K | $353K | $576K | $-94K |
| Dec 2026 | $40K | $346K | $-307K | $-670K |
| Nov 2026 | $40K | $343K | $-303K | $-364K |
| Oct 2026 | $40K | $342K | $-301K | $-62K |
| Sep 2026 | $41K | $284K | $-243K | $239K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |