| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $104K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $35K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $5K | $170K | $-166K | $-176K |
| Dec 2026 | $4K | $97K | $-93K | $-10K |
| Nov 2026 | $4K | $89K | $-86K | $83K |
| Oct 2026 | $4K | $80K | $-76K | $168K |
| Sep 2026 | $4K | $59K | $-55K | $245K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $300K |