Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $3K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $39K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Tesis Bakımı | $25K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2032 |
$3K |
$86K |
$-83K |
$189.9M |
| Mar 2032 |
$3K |
$86K |
$-83K |
$190.0M |
| Feb 2032 |
$27K |
$86K |
$-59K |
$190.1M |
| Jan 2032 |
$6.9M |
$86K |
$6.8M |
$190.1M |
| Dec 2031 |
$6.4M |
$86K |
$6.3M |
$183.3M |
| Nov 2031 |
$6.4M |
$86K |
$6.3M |
$177.0M |
| Oct 2031 |
$3.2M |
$86K |
$3.1M |
$170.6M |
| Sep 2031 |
$15.6M |
$86K |
$15.6M |
$167.5M |
| Aug 2031 |
$3K |
$86K |
$-83K |
$152.0M |
| Jul 2031 |
$142K |
$84K |
$59K |
$152.0M |
| Jun 2031 |
$3K |
$84K |
$-81K |
$152.0M |
| May 2031 |
$3K |
$84K |
$-81K |
$152.1M |