| TV Geliri | $21K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $223K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $28K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $40K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $23K | $311K | $-288K | $-2.8M |
| Jul 2027 | $142K | $325K | $-183K | $-2.6M |
| Jun 2027 | $23K | $308K | $-286K | $-2.4M |
| May 2027 | $23K | $335K | $-313K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $23K | $380K | $-357K | $-1.8M |
| Mar 2027 | $23K | $346K | $-323K | $-1.4M |
| Feb 2027 | $4K | $350K | $-345K | $-1.1M |
| Jan 2027 | $4K | $322K | $-317K | $-746K |
| Dec 2026 | $4K | $264K | $-260K | $-429K |
| Nov 2026 | $5K | $259K | $-253K | $-169K |
| Oct 2026 | $5K | $153K | $-147K | $84K |
| Sep 2026 | $18K | $87K | $-68K | $232K |