| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $437K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $99K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $19K |
| Tesis Bakımı | $754K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2029 | $3.3M | $2.0M | $1.3M | $42.1M |
| Jan 2029 | $4.3M | $2.2M | $2.1M | $40.9M |
| Dec 2028 | $4.7M | $2.0M | $2.6M | $38.7M |
| Nov 2028 | $4.7M | $2.1M | $2.6M | $36.1M |
| Oct 2028 | $3.1M | $2.3M | $813K | $33.5M |
| Sep 2028 | $5.3M | $1.8M | $3.5M | $32.7M |
| Aug 2028 | $2.4M | $1.6M | $781K | $29.1M |
| Jul 2028 | $3.0M | $1.6M | $1.5M | $28.3M |
| Jun 2028 | $2.3M | $1.6M | $750K | $26.8M |
| May 2028 | $2.3M | $1.6M | $734K | $26.1M |
| Apr 2028 | $3.6M | $1.6M | $1.9M | $25.4M |
| Mar 2028 | $3.6M | $2.1M | $1.5M | $23.4M |