| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $92K |
| Oyuncu Maaşları | $801K |
| Personel Maaşları | $13K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $660K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2029 | $2.0M | $1.5M | $555K | $17.8M |
| Mar 2029 | $2.0M | $1.5M | $566K | $17.2M |
| Feb 2029 | $1.9M | $1.5M | $412K | $16.7M |
| Jan 2029 | $3.2M | $1.6M | $1.6M | $16.2M |
| Dec 2028 | $4.3M | $1.5M | $2.8M | $14.6M |
| Nov 2028 | $4.3M | $1.4M | $2.9M | $11.9M |
| Oct 2028 | $3.4M | $1.4M | $2.0M | $9.0M |
| Sep 2028 | $6.0M | $1.2M | $4.8M | $7.0M |
| Aug 2028 | $2.4M | $1.1M | $1.2M | $2.2M |
| Jul 2028 | $3.3M | $780K | $2.5M | $959K |
| Jun 2028 | $2.3M | $656K | $1.7M | $-1.5M |
| May 2028 | $2.3M | $744K | $1.6M | $-3.2M |