| TV Geliri | $22K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $359K |
| Personel Maaşları | $11K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $143K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $30K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2029 | $24K | $545K | $-522K | $-9.8M |
| May 2029 | $24K | $517K | $-493K | $-9.2M |
| Apr 2029 | $35K | $539K | $-504K | $-8.8M |
| Mar 2029 | $23K | $457K | $-434K | $-8.3M |
| Feb 2029 | $23K | $450K | $-427K | $-7.8M |
| Jan 2029 | $23K | $791K | $-768K | $-7.4M |
| Dec 2028 | $135K | $478K | $-344K | $-6.6M |
| Nov 2028 | $23K | $451K | $-428K | $-6.3M |
| Oct 2028 | $23K | $435K | $-411K | $-5.9M |
| Sep 2028 | $23K | $430K | $-407K | $-5.4M |
| Aug 2028 | $23K | $425K | $-401K | $-5.0M |
| Jul 2028 | $24K | $442K | $-418K | $-4.6M |