| TV Geliri | $6.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $1.5M |
| Oyuncu Maaşları | $5.5M |
| Personel Maaşları | $89K |
| Transfer Amortismanı | $225K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $853K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $8.3M | $6.6M | $1.7M | $43.5M |
| Jul 2027 | $6.8M | $6.9M | $-99K | $41.6M |
| Jun 2027 | $40.5M | $8.0M | $32.5M | $41.5M |
| May 2027 | $6.8M | $9.7M | $-2.8M | $8.8M |
| Apr 2027 | $6.8M | $13.0M | $-6.3M | $11.4M |
| Mar 2027 | $6.7M | $8.5M | $-1.8M | $17.4M |
| Feb 2027 | $7.1M | $7.8M | $-715K | $19.0M |
| Jan 2027 | $7.0M | $7.5M | $-452K | $19.5M |
| Dec 2026 | $6.8M | $7.4M | $-540K | $19.7M |
| Nov 2026 | $6.8M | $7.7M | $-939K | $20.0M |
| Oct 2026 | $2.2M | $12.8M | $-10.5M | $20.7M |
| Sep 2026 | $2.2M | $4.8M | $-2.6M | $31.0M |