| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Durand | Scout | 6 | 0 | 45% | 31.08.2026 | Batı Avrupa |
| Vincent Le Gall | Baş Scout | 6 | 0 | 42% | 31.08.2026 | Batı Avrupa |
| Thibault Aubry | Yardımcı Antrenör | 4 | 0 | 46% | 03.08.2026 | |
| Rémi Schneider | Scout | 3 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Batı Avrupa |
| Emmanuel Mathieu | Scout | 1 | 0 | 51% | 31.08.2026 | |
| Jean Brunet | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Rémy Duval | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Diackhaby | AMR | 17 | FC Nantes | Rémy Durand | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 94 | 72% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Beraldo | DC | 22 | Paris Saint-Germain | Thibault Aubry | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 130 | 52% | 100% | 1.1M | — | — | — | |
| Lucas Hernández | DL | 30 | Paris Saint-Germain | Thibault Aubry | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 119 | 52% | 100% | 666.0K | — | — | — | |
| Edouard Thibault | ST | 17 | FC Metz | Vincent Le Gall | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 70 | 84 | 51% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Mohamed Amine Idrissi | AMR | 17 | FC Nantes | Emmanuel Mathieu | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 67 | 82 | 51% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| Ayase Ueda | ST | 28 | Feyenoord | Vincent Le Gall | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 111 | 40% | 94% | 4.1M | #8 ST | — | — | |
| Tammy Abraham | ST | 29 | Aston Villa | Vincent Le Gall | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 112 | 40% | 98% | 17.0M | #8 ST | — | — | |
| Jordan Pickford | GK | 32 | Everton | Rémy Durand | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 115 | 40% | 96% | 4.1M | #9 GK | — | — | Yaş |
| Guglielmo Vicario | GK | 30 | Tottenham Hotspur | Rémy Durand | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 130 | 40% | 102% | 13.0M | #9 GK | — | — | |
| Phil Foden | AMR | 26 | Manchester City | Vincent Le Gall | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 152 | 146 | 40% | 116% | 53.0M | #5 MC | — | — | |
| Martin Ødegaard | AMC | 27 | Arsenal | Vincent Le Gall | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 136 | 40% | 111% | 32.0M | #5 MC | — | — | |
| João Neves | DM | 22 | Paris Saint-Germain | Thibault Aubry | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 141 | 149 | 40% | 100% | 1.6M | — | — | — | |
| Ibrahim Mbaye | AMR | 18 | Paris Saint-Germain | Thibault Aubry | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 129 | 40% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Roméo Lavia | DM | 22 | Chelsea | Rémy Durand | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 137 | 40% | 118% | 25.0M | #2 DL | — | — | |
| Ricardo Mangas | DL | 28 | Sporting CP | Rémy Durand | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 121 | 40% | 113% | 11.0M | #2 DL | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 25 | Chelsea | Rémy Durand | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 152 | 161 | 40% | 125% | 59.0M | #2 DL | — | — | |
| Caoimhin Kelleher | GK | 27 | Brentford | Vincent Le Gall | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 108 | 40% | 105% | 9.0M | #1 GK | — | — | |
| Erling Haaland | ST | 26 | Manchester City | Rémi Schneider | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 156 | 143 | 40% | 121% | 69.0M | #3 ST | — | — | |
| Dries Vanaken | ST | 21 | Lokeren | Rémi Schneider | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 111 | 40% | 100% | 3.2M | #3 ST | — | — | |
| Danylo Sikan | ST | 25 | Anderlecht | Rémi Schneider | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 122 | 40% | 105% | 6.3M | #3 ST | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wesley Fofana | DC | Chelsea | #2 | — | Hemen Al | 152 | 161 | 40% | 125% | 59.0M | Aktif | |
| Danylo Sikan | ST | Anderlecht | #3 | — | Hemen Al | 116 | 122 | 40% | 105% | 6.3M | Aktif | |
| Roméo Lavia | DM | Chelsea | #2 | — | Al | 135 | 137 | 40% | 118% | 25.0M | Aktif | |
| Martin Ødegaard | AMC | Arsenal | #4 | — | Al | 134 | 136 | 40% | 111% | 32.0M | Aktif | |
| Dries Vanaken | ST | Lokeren | #3 | — | Al | 107 | 111 | 40% | 100% | 3.2M | Aktif | |
| Ayase Ueda | ST | Feyenoord | #5 | — | Al | 103 | 111 | 40% | 94% | 4.1M | Aktif | |
| Erling Haaland | ST | Manchester City | #3 | — | Düşün | 156 | 143 | 40% | 121% | 69.0M | Aktif | |
| Phil Foden | AMR | Manchester City | #4 | — | Düşün | 152 | 146 | 40% | 116% | 53.0M | Aktif | |
| Guglielmo Vicario | GK | Tottenham Hotspur | #6 | — | Düşün | 133 | 130 | 40% | 102% | 13.0M | Aktif | |
| Ricardo Mangas | DL | Sporting CP | #2 | — | Düşün | 124 | 121 | 40% | 113% | 11.0M | Aktif | |
| Tammy Abraham | ST | Aston Villa | #5 | — | Düşün | 124 | 112 | 40% | 98% | 17.0M | Aktif | |
| Jordan Pickford | GK | Everton | #6 | — | Düşün | 122 | 115 | 40% | 96% | 4.1M | Yaş | Aktif |
| Caoimhin Kelleher | GK | Brentford | #1 | — | Düşün | 114 | 108 | 40% | 105% | 9.0M | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Vincent Le Gall | Red Star U20 | #4 | |
| Rémy Durand | Le Havre AC U20 | #4 | |
| Rémy Durand | Paris FC U20 | #4 | |
| Rémi Schneider | Stade Brestois U20 | #4 | |
| Rémi Schneider | Olympique Lyonnais U20 | #4 | |
| Vincent Le Gall | Monaco U20 | #5, #6 | |
| Rémy Durand | RC Strasbourg U20 | #5, #6 | |
| Rémi Schneider | Paris Saint-Germain U20 | #5, #6 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamine Diackhaby | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Durand | Lamine Diackhaby | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Louis Guérin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elyes Saïdi | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Louis Guérin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Durand | Elyes Saïdi | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elyes Saïdi | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youssef El Arabi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Louis Guérin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Durand | Elyes Saïdi | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elyes Saïdi | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Youssef El Arabi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jérôme Mercier | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Louis Guérin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Rémy Durand | Elyes Saïdi | Onayla | 0.77 | 72% | Rol Uyumlu |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 89 | 102 | 21–29 | 250.8K | Görüşmede | Abdoulaye Bamba | ✓ |
| #5 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 92 | 105 | 21–29 | 247.9K | İzlemede | — | — |
| #8 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 97 | 110 | 21–29 | 332.8K | İzlemede | — | — |
| #1 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 84 | 97 | 21–29 | 250.8K | Vazgeçildi | Louis Guérin | ✓ |
| #3 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 94 | 107 | 21–29 | 250.8K | Vazgeçildi | Youssef El Arabi | ✗ |
| #9 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 100 | 105 | 18–32 | 110.9K | Vazgeçildi | — | — |