Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $207K |
| Maç Günü Geliri | $260K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $37K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $456K |
| Personel Maaşları | $66K |
| Tesis Bakımı | $165K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2033 |
$504K |
$687K |
$-182K |
$37.0M |
| Mar 2033 |
$501K |
$687K |
$-186K |
$37.2M |
| Feb 2033 |
$2.2M |
$823K |
$1.4M |
$37.4M |
| Jan 2033 |
$1.2M |
$689K |
$521K |
$36.0M |
| Dec 2032 |
$503K |
$689K |
$-186K |
$35.5M |
| Nov 2032 |
$503K |
$689K |
$-186K |
$35.7M |
| Oct 2032 |
$500K |
$689K |
$-188K |
$35.9M |
| Sep 2032 |
$502K |
$1.1M |
$-617K |
$36.1M |
| Aug 2032 |
$505K |
$3.7M |
$-3.2M |
$36.7M |
| Jul 2032 |
$506K |
$10.0M |
$-9.5M |
$39.8M |
| Jun 2032 |
$1.5M |
$652K |
$811K |
$49.3M |
| May 2032 |
$508K |
$652K |
$-144K |
$48.5M |