| TV Geliri | $1.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $83K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $731K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $2.0M | $2.6M | $-594K | $885K |
| Dec 2027 | $2.6M | $1.8M | $807K | $1.5M |
| Nov 2027 | $2.0M | $1.9M | $18K | $672K |
| Oct 2027 | $2.2M | $2.2M | $-12K | $653K |
| Sep 2027 | $2.2M | $1.9M | $309K | $665K |
| Aug 2027 | $2.5M | $2.0M | $501K | $356K |
| Jul 2027 | $2.4M | $1.4M | $1.0M | $-146K |
| Jun 2027 | $965K | $1.4M | $-482K | $-1.2M |
| May 2027 | $763K | $1.4M | $-616K | $-676K |
| Apr 2027 | $777K | $1.3M | $-546K | $-61K |
| Mar 2027 | $818K | $1.3M | $-520K | $485K |
| Feb 2027 | $851K | $1.4M | $-537K | $1.0M |