Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $227K |
| Maç Günü Geliri | $925K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $40K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $683K |
| Personel Maaşları | $73K |
| Tesis Bakımı | $175K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2036 |
$28.2M |
$1.3M |
$26.9M |
$220.6M |
| Jun 2036 |
$12.8M |
$938K |
$11.9M |
$193.7M |
| May 2036 |
$1.2M |
$938K |
$254K |
$181.8M |
| Apr 2036 |
$1.2M |
$938K |
$250K |
$181.6M |
| Mar 2036 |
$1.2M |
$4.8M |
$-3.6M |
$181.3M |
| Feb 2036 |
$10.2M |
$6.7M |
$3.5M |
$185.0M |
| Jan 2036 |
$4.7M |
$840K |
$3.9M |
$181.5M |
| Dec 2035 |
$1.2M |
$840K |
$348K |
$177.6M |
| Nov 2035 |
$1.2M |
$840K |
$348K |
$177.2M |
| Oct 2035 |
$1.2M |
$840K |
$349K |
$176.9M |
| Sep 2035 |
$1.2M |
$2.0M |
$-774K |
$176.5M |
| Aug 2035 |
$1.2M |
$7.9M |
$-6.7M |
$177.3M |