| TV Geliri | $277K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $450 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $38K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $433K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $320K | $586K | $-266K | $393K |
| Dec 2026 | $5K | $583K | $-578K | $658K |
| Nov 2026 | $5K | $594K | $-589K | $1.2M |
| Oct 2026 | $1.3M | $652K | $653K | $1.8M |
| Sep 2026 | $1.1M | $300K | $792K | $1.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $381K |