Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $2K |
| Maç Günü Geliri | $2K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $180 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $67K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Tesis Bakımı | $45K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$4K |
$313K |
$-309K |
$848K |
| Jul 2027 |
$4K |
$143K |
$-139K |
$1.2M |
| Jun 2027 |
$4K |
$143K |
$-139K |
$1.3M |
| May 2027 |
$89K |
$142K |
$-53K |
$1.4M |
| Apr 2027 |
$4K |
$142K |
$-138K |
$1.5M |
| Mar 2027 |
$4K |
$142K |
$-138K |
$1.6M |
| Feb 2027 |
$4K |
$142K |
$-138K |
$1.8M |
| Jan 2027 |
$41K |
$142K |
$-101K |
$1.9M |
| Dec 2026 |
$4K |
$142K |
$-138K |
$2.0M |
| Nov 2026 |
$4K |
$142K |
$-138K |
$2.1M |
| Oct 2026 |
$14K |
$143K |
$-129K |
$2.3M |
| Sep 2026 |
$4K |
$134K |
$-130K |
$2.4M |