| TV Geliri | $44K |
| Sıralama TV Bonusu | $4K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $358K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $56K | $569K | $-513K | $630K |
| Oct 2026 | $703K | $995K | $-292K | $1.1M |
| Sep 2026 | $122K | $592K | $-469K | $1.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |