| TV Geliri | $19K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $4K |
| Oyuncu Maaşları | $248K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $169K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $24K | $566K | $-542K | $-11.4M |
| Jul 2028 | $30K | $621K | $-591K | $-10.9M |
| Jun 2028 | $22K | $583K | $-561K | $-10.3M |
| May 2028 | $23K | $683K | $-661K | $-9.7M |
| Apr 2028 | $21K | $573K | $-551K | $-9.1M |
| Mar 2028 | $19K | $503K | $-484K | $-8.5M |
| Feb 2028 | $19K | $582K | $-562K | $-8.1M |
| Jan 2028 | $19K | $965K | $-946K | $-7.5M |
| Dec 2027 | $150K | $559K | $-409K | $-6.5M |
| Nov 2027 | $19K | $531K | $-512K | $-6.1M |
| Oct 2027 | $19K | $497K | $-479K | $-5.6M |
| Sep 2027 | $19K | $532K | $-514K | $-5.1M |