| TV Geliri | $2.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $119K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $958 |
| Borç Faizi | $50K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $2.9M | $1.4M | $1.6M | $-8.4M |
| Jan 2028 | $2.9M | $1.8M | $1.1M | $-10.0M |
| Dec 2027 | $3.0M | $2.2M | $849K | $-11.1M |
| Nov 2027 | $1.2M | $1.7M | $-516K | $-11.9M |
| Oct 2027 | $1.2M | $2.4M | $-1.3M | $-11.4M |
| Sep 2027 | $1.2M | $1.6M | $-441K | $-10.2M |
| Aug 2027 | $337K | $1.6M | $-1.3M | $-9.7M |
| Jul 2027 | $338K | $1.4M | $-1.0M | $-8.4M |
| Jun 2027 | $2.5M | $1.4M | $1.0M | $-7.4M |
| May 2027 | $339K | $1.4M | $-1.1M | $-8.4M |
| Apr 2027 | $339K | $1.4M | $-1.1M | $-7.3M |
| Mar 2027 | $340K | $1.4M | $-1.1M | $-6.3M |