| TV Geliri | $190K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $14K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $878K |
| Personel Maaşları | $35K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $80K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $203K | $1.1M | $-927K | $-8.1M |
| Jul 2027 | $202K | $1.1M | $-895K | $-7.2M |
| Jun 2027 | $827K | $1.1M | $-285K | $-6.3M |
| May 2027 | $203K | $1.1M | $-900K | $-6.0M |
| Apr 2027 | $204K | $1.1M | $-879K | $-5.2M |
| Mar 2027 | $201K | $1.1M | $-877K | $-4.3M |
| Feb 2027 | $201K | $1.1M | $-872K | $-3.4M |
| Jan 2027 | $218K | $1.2M | $-981K | $-2.5M |
| Dec 2026 | $217K | $1.1M | $-882K | $-1.6M |
| Nov 2026 | $61K | $1.1M | $-1.0M | $-675K |
| Oct 2026 | $52K | $1.2M | $-1.2M | $339K |
| Sep 2026 | $57K | $935K | $-878K | $1.7M |