Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $748K |
| Maç Günü Geliri | $1.5M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $127K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $668K |
| Personel Maaşları | $82K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2032 |
$2.3M |
$905K |
$1.4M |
$220.6M |
| Mar 2032 |
$2.3M |
$907K |
$1.4M |
$219.2M |
| Feb 2032 |
$2.5M |
$25.9M |
$-23.5M |
$217.7M |
| Jan 2032 |
$26.4M |
$696K |
$25.7M |
$241.2M |
| Dec 2031 |
$2.3M |
$700K |
$1.6M |
$215.5M |
| Nov 2031 |
$2.3M |
$700K |
$1.6M |
$213.9M |
| Oct 2031 |
$2.5M |
$635K |
$1.9M |
$212.2M |
| Sep 2031 |
$2.7M |
$11.6M |
$-8.9M |
$210.4M |
| Aug 2031 |
$2.4M |
$1.3M |
$1.1M |
$219.3M |
| Jul 2031 |
$6.5M |
$17.2M |
$-10.7M |
$218.2M |
| Jun 2031 |
$2.3M |
$655K |
$1.7M |
$228.9M |
| May 2031 |
$2.3M |
$654K |
$1.7M |
$227.2M |