| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Akira Suzuki | Baş Scout | 40 | 1 | 47% | 03.03.2027 | Doğu AsyaDoğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Takefusa Ito | Futbol Direktörü | 24 | 0 | 40% | 07.09.2026 | |
| Keisuke Doan | Gözlemci | 9 | 0 | 40% | 08.02.2027 | Doğu AsyaDoğu AvrupaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Kaoru Endo | Gözlemci | 5 | 1 | 50% | 01.02.2027 | Doğu AsyaDoğu AvrupaBatı Avrupa |
| Miki Nakata | Gözlemci | 2 | 0 | 58% | 18.01.2027 | |
| Akira Suzuki | Gözlemci | 1 | 1 | 65% | 18.01.2027 | |
| Maya Furuhashi | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aaron Collins | AMR | 29 | Milton Keynes Dons | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 01.03.2027 | 03.03.2027 | 2 | 0 | 115 | 106 | 67% | 97% | 8.3M | #82 ST | — | — | |
| Masaki Ikeda | MC | 27 | Shonan Bellmare | Kaoru Endo | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 01.02.2027 | 01.02.2027 | 1 | 0 | 103 | 98 | 65% | 100% | 2.2M | — | — | — | |
| Shusuke Ota | MR | 31 | Shonan Bellmare | Akira Suzuki | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 18.01.2027 | 18.01.2027 | 1 | 0 | 119 | 103 | 65% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Kai Andrews | DM | 20 | Reading | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 08.02.2027 | 15.02.2027 | 2 | 0 | 103 | 121 | 67% | 105% | 3.8M | #75 DC | — | — | |
| Ivan Bašić | DM | 24 | Jablonec | Akira Suzuki | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 113 | 64% | 100% | 855.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Max Bird | DM | 26 | Birmingham | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 17.12.2026 | 02.01.2027 | 3 | 0 | 138 | 131 | 75% | 107% | 21.0M | — | Güçlü Onay | Listeye Al | |
| Adrián Bernabé | DM | 25 | Parma | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 21.12.2026 | 23.12.2026 | 2 | 0 | 135 | 141 | 67% | 111% | 31.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Carlos Mora | DR | 25 | CFR Cluj | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 12.12.2026 | 21.12.2026 | 2 | 0 | 119 | 131 | 67% | 104% | 4.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Matheuzinho | DR | 26 | Corinthians | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 07.12.2026 | 12.12.2026 | 2 | 0 | 126 | 124 | 67% | 111% | 10.8M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Facundo Pellistri | MR | 25 | Panathinaikos | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 128 | 129 | 67% | 100% | 2.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jeremy Antonisse | MR | 24 | Athens Kallithea | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 115 | 67% | 100% | 1.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ammar Ramadan | AMR | 26 | OFI | Akira Suzuki | Personel Önerisi | Aktif | 05.01.2027 | 05.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 117 | 66% | 100% | 3.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Svit Sešlar | MC | 25 | NK Celje | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 120 | 123 | 66% | 100% | 3.9M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Aguibou Camara | MC | 25 | Septemvri | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 115 | 66% | 100% | 3.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Maks Ebong | DM | 27 | Mlada Boleslav | Akira Suzuki | Personel Önerisi | Aktif | 05.01.2027 | 05.01.2027 | 1 | 0 | 123 | 123 | 65% | 100% | 4.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ko Shimura | GK | 30 | Omiya Ardija | Kaoru Endo | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 88 | 65% | 100% | 200.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Isaac Solet | DM | 25 | Lokomotiv Plovdiv | Akira Suzuki | Personel Önerisi | Aktif | 05.01.2027 | 05.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 125 | 64% | 100% | 4.1M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Toya Izumi | ML | 26 | Omiya Ardija | Miki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 18.01.2027 | 18.01.2027 | 1 | 0 | 97 | 84 | 58% | 100% | 550.0K | — | — | — | |
| Hajime Hidaka | AMR | 19 | Omiya Ardija | Miki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 95 | 58% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| Werik Popo | ST | 25 | Avispa Fukuoka | Keisuke Doan | Personel Önerisi | Aktif | 08.02.2027 | 08.02.2027 | 1 | 0 | 118 | 104 | 44% | 100% | 2.6M | — | — | — | |
| Sam Dalby | ST | 27 | Bolton Wanderers | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 03.03.2027 | 03.03.2027 | 1 | 0 | 111 | 110 | 40% | 96% | 11.0M | #82 ST | — | — | |
| Bertrand Traoré | MR | 31 | Millwall | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 02.03.2027 | 02.03.2027 | 1 | 0 | 146 | 119 | 40% | 101% | 9.2M | #82 ST | — | — | Yaş |
| Miles Leaburn | ST | 23 | Charlton Athletic | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 02.03.2027 | 02.03.2027 | 1 | 0 | 105 | 109 | 40% | 100% | 14.0M | #82 ST | — | — | |
| Álex Gallar | ML | 34 | Lugo | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 01.03.2027 | 01.03.2027 | 1 | 0 | 105 | 102 | 40% | 98% | 800.0K | #82 ST | — | — | Yaş |
| Lamini Fati | DL | 20 | Real Madrid | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 15.02.2027 | 15.02.2027 | 1 | 0 | 97 | 113 | 40% | 99% | 5.8M | #78 DC | — | — | Tutum |
| Šimon Vlna | DM | 19 | Banik Ostrava | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 08.02.2027 | 08.02.2027 | 1 | 0 | 108 | 86 | 40% | 95% | 450.0K | #75 DC | — | — | |
| Ronnie Edwards | DC | 23 | Queens Park Rangers | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 19.01.2027 | 19.01.2027 | 1 | 0 | 133 | 136 | 40% | 112% | 17.0M | #66 DM | — | — | |
| Nicolas Madsen | DM | 26 | Queens Park Rangers | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 19.01.2027 | 19.01.2027 | 1 | 0 | 132 | 133 | 40% | 115% | 21.0M | #66 DM | — | — | |
| Isaiah Jones | ML | 27 | Luton Town | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 06.01.2027 | 06.01.2027 | 1 | 0 | 130 | 112 | 40% | 94% | 12.0M | #46 AMR | — | — | |
| Layton Stewart | ST | 24 | Barnsley | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 117 | 108 | 40% | 94% | 5.3M | — | — | — | |
| Dávid Strelec | AMR | 25 | Middlesbrough | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 150 | 146 | 40% | 104% | 33.0M | — | — | — | |
| Trevoh Chalobah | DR | 27 | Como | Keisuke Doan | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 159 | 144 | 40% | 119% | 26.0M | — | — | — | |
| Marlon Gomes | DM | 23 | Shakhtar | Keisuke Doan | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 126 | 157 | 40% | 116% | 9.2M | — | — | — | |
| Taiga Hata | DL | 25 | Sint-Truiden | Kaoru Endo | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 125 | 118 | 40% | 102% | 7.4M | — | — | — | |
| Liberato Cacace | DL | 26 | Wrexham | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 119 | 137 | 40% | 104% | 13.0M | — | — | — | |
| Taiga Hata | DL | 25 | Sint-Truiden | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 125 | 120 | 40% | 102% | 7.9M | — | — | — | |
| Tom Fellows | MR | 23 | Southampton | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 113 | 121 | 40% | 99% | 30.0M | — | — | — | |
| Justin Devenny | DM | 23 | Stoke City | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 31.12.2026 | 31.12.2026 | 1 | 0 | 129 | 135 | 40% | 105% | 14.0M | — | — | — | |
| Masaki Murata | DM | 27 | Sumgayit | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 27.12.2026 | 27.12.2026 | 1 | 0 | 95 | 91 | 40% | 89% | 2.4M | — | — | — | |
| Aaron Connolly | AML | 27 | Leyton Orient | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 26.12.2026 | 26.12.2026 | 1 | 0 | 116 | 104 | 40% | 97% | 11.0M | — | — | — | |
| Armstrong Oko-Flex | MR | 25 | Levski | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 25.12.2026 | 25.12.2026 | 1 | 0 | 108 | 116 | 40% | 94% | 7.2M | — | — | — | |
| Ota Yamamoto | ML | 22 | RB Leipzig | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 23.12.2026 | 23.12.2026 | 1 | 0 | 113 | 123 | 40% | 94% | 7.7M | — | — | — | |
| Eoin Toal | DC | 28 | Bolton Wanderers | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 17.12.2026 | 17.12.2026 | 1 | 0 | 117 | 113 | 40% | 103% | 9.5M | — | — | — | |
| Aidan Morris | DM | 25 | Middlesbrough | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2026 | 16.12.2026 | 1 | 0 | 126 | 117 | 40% | 106% | 24.0M | — | — | — | |
| Agustín Giay | DR | 23 | Palmeiras | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 16.12.2026 | 16.12.2026 | 1 | 0 | 123 | 126 | 40% | 109% | 7.5M | — | — | — | |
| Keita Kosugi | DL | 20 | Eintracht Frankfurt | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 13.12.2026 | 1 | 0 | 132 | 140 | 40% | 108% | 8.4M | — | — | — | |
| Lucas Esquivel | DL | 25 | Athletico Paranaense | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 13.12.2026 | 13.12.2026 | 1 | 0 | 122 | 133 | 40% | 107% | 8.1M | — | — | — | |
| Michael Baidoo | DM | 27 | Plymouth Argyle | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 10.12.2026 | 1 | 0 | 124 | 137 | 40% | 104% | 14.0M | — | — | — | |
| Ethan Galbraith | DR | 25 | Swansea City | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 10.12.2026 | 10.12.2026 | 1 | 0 | 111 | 113 | 40% | 106% | 25.0M | — | — | — | |
| Marcos Antonio | DM | 26 | Sport Recife | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 09.12.2026 | 09.12.2026 | 1 | 0 | 138 | 141 | 40% | 110% | 16.0M | — | — | — | |
| Ryan Alebiosu | DR | 25 | Blackburn Rovers | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 09.12.2026 | 09.12.2026 | 1 | 0 | 140 | 132 | 40% | 108% | 20.0M | — | — | — | |
| Lucas Esquivel | DL | 25 | Athletico Paranaense | Keisuke Doan | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 08.12.2026 | 1 | 0 | 114 | 122 | 40% | 103% | 8.1M | — | — | — | |
| Caio Alexandre | DM | 28 | Bahia | Keisuke Doan | Transfer Talebi | Aktif | 08.12.2026 | 08.12.2026 | 1 | 0 | 149 | 136 | 40% | 106% | 11.7M | — | — | — | |
| Kohei Okuno | DM | 26 | Avispa Fukuoka | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 07.12.2026 | 07.12.2026 | 1 | 0 | 122 | 126 | 40% | 113% | 6.9M | — | — | — | |
| Tobías Cervera | AMR | 24 | Slavia Prague | Akira Suzuki | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 110 | 40% | 102% | 3.7M | — | — | — | |
| Tomoya Miki | MC | 28 | Avispa Fukuoka | Keisuke Doan | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 132 | 40% | 106% | 6.7M | — | — | — | |
| Sota Kawasaki | DM | 25 | Mainz 05 | Keisuke Doan | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 109 | 40% | 102% | 11.0M | — | — | — | |
| Samuel Gustafson | DM | 32 | Urawa Reds | Keisuke Doan | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 112 | 40% | 104% | 2.8M | — | — | — | Yaş |
| Che Adams | AMC | 30 | Torino | Keisuke Doan | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 151 | 149 | 40% | 104% | 7.3M | — | — | — | |
| Yuki Kobayashi | DC | 26 | Jagiellonia | Kaoru Endo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 111 | 40% | 101% | 1.6M | — | — | — | |
| Jan Van Den Bergh | DC | 32 | Jubilo Iwata | Kaoru Endo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 107 | 40% | 109% | 1.7M | — | — | — | Yaş |
| Alexey Batrakov | MC | 21 | Galatasaray | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 13.0M | — | — | — | |
| Karim Adeyemi | AMR | 25 | Barcelona | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 149 | 149 | 35% | 100% | 18.0M | — | — | — | |
| Dominic Solanke | ST | 29 | Tottenham | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 144 | 144 | 35% | 100% | 31.5M | — | — | — | |
| Pablo Durán | AMR | 25 | Malmo FF | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 5.3M | — | — | — | |
| Mutsuki Kato | MC | 29 | Sanfrecce Hiroshima | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 6.0M | — | — | — | |
| Ryo Germain | AMR | 31 | Sanfrecce Hiroshima | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 4.4M | — | — | — | |
| Jackson Muleka | AML | 27 | BK Hacken | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 35% | 100% | 5.3M | — | — | — | |
| Yuki Kakita | ST | 29 | Kashima Antlers | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 5.0M | — | — | — | |
| Manfred Ugalde | ST | 24 | Manchester City | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 8.9M | — | — | — | |
| Stefan Schlager | AMC | 23 | FC Midtjylland | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 35% | 100% | 7.8M | — | — | — | |
| Liel Abada | AMR | 25 | Hapoel Beer Sheva | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 133 | 35% | 100% | 9.9M | — | — | — | |
| Andrews Tetteh | ST | 25 | Panathinaikos | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 5.9M | — | — | — | |
| Tomáš Chorý | ST | 32 | Slavia Prague | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 1.8M | — | — | — | |
| Mao Hosoya | ST | 25 | AZ | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 8.2M | — | — | — | |
| Patrick Berg | DM | 29 | Benfica | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 152 | 152 | 35% | 100% | 7.6M | — | — | — | |
| Alexey Miranchuk | MR | 31 | Nizhniy Novgorod | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 146 | 146 | 35% | 100% | 7.1M | — | — | — | |
| Luka Jović | ST | 29 | AEK | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 138 | 138 | 35% | 100% | 7.8M | — | — | — | |
| Yasuto Wakizaka | MC | 31 | Kawasaki Frontale | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 5.4M | — | — | — | |
| Lukáš Provod | AML | 30 | Slavia Prague | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 148 | 148 | 35% | 100% | 6.7M | — | — | — | |
| Hayao Kawabe | DM | 31 | Sanfrecce Hiroshima | Takefusa Ito | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 143 | 35% | 100% | 5.8M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kai Andrews | DM | Reading | #38 | — | Hemen Al | 103 | 121 | 67% | 105% | 3.8M | Aktif | |
| César Gelabert | MC | Bayer Leverkusen | #16 | — | Hemen Al | 136 | 155 | 40% | 109% | 26.0M | Gölge | |
| Aaron Collins | AMR | Milton Keynes Dons | #39 | #82 | Hemen Al | 117 | 127 | 40% | 97% | 8.0M | Aktif | |
| Kai Andrews | DM | Reading | #37 | — | Hemen Al | 101 | 120 | 40% | 105% | 3.7M | Aktif | |
| Lamini Fati | DL | Real Madrid | #38 | — | Hemen Al | 97 | 113 | 40% | 99% | 5.8M | Tutum | Aktif |
| Adrián Bernabé | DM | Parma | #35 | — | Hemen Al | 148 | 155 | 28% | 111% | 31.0M | Aktif | |
| Keita Kosugi | DL | Eintracht Frankfurt | #36 | — | Hemen Al | 132 | 140 | 28% | 108% | 8.4M | Aktif | |
| Justin Devenny | DM | Stoke City | #35 | — | Hemen Al | 129 | 135 | 28% | 105% | 14.0M | Aktif | |
| Marlon Gomes | DM | Shakhtar | #36 | — | Hemen Al | 126 | 157 | 28% | 116% | 9.2M | Aktif | |
| Michael Baidoo | DM | Plymouth Argyle | #35 | — | Hemen Al | 124 | 137 | 28% | 104% | 14.0M | Aktif | |
| Max Bird | DM | Birmingham | #36 | — | Hemen Al | 121 | 135 | 28% | 113% | 23.0M | Aktif | |
| Ryan Giles | DL | Aston Villa | #26 | — | Al | 136 | 136 | 40% | 105% | 16.0M | Gölge | |
| Ronnie Edwards | DC | Queens Park Rangers | #36 | — | Al | 133 | 136 | 40% | 112% | 17.0M | Aktif | |
| Nicolas Madsen | DM | Queens Park Rangers | #36 | — | Al | 132 | 133 | 40% | 115% | 21.0M | Aktif | |
| Alex Robertson | MC | Sunderland | #13 | — | Al | 123 | 125 | 40% | 106% | 14.4M | Gölge | |
| Miles Leaburn | ST | Charlton Athletic | #40 | #82 | Al | 105 | 109 | 40% | 100% | 14.0M | Aktif | |
| Marcos Antonio | DM | Sport Recife | #36 | — | Al | 138 | 141 | 28% | 110% | 16.0M | Aktif | |
| Carlos Mora | DR | CFR Cluj | #36 | — | Al | 130 | 133 | 28% | 111% | 4.4M | Aktif | |
| Kohei Okuno | DM | Avispa Fukuoka | #36 | — | Al | 122 | 126 | 28% | 113% | 6.9M | Aktif | |
| Matheuzinho | DR | Corinthians | #36 | — | Al | 120 | 121 | 28% | 111% | 10.8M | Aktif | |
| Aaron Collins | AMR | Milton Keynes Dons | #41 | #82 | Düşün | 115 | 106 | 67% | 97% | 8.3M | Aktif | |
| Martinelli | DM | Genoa | #24 | — | Düşün | 154 | 141 | 40% | 111% | 14.4M | Gölge | |
| Jack Clarke | AMR | Nottingham Forest | #28 | — | Düşün | 153 | 143 | 40% | 98% | 26.0M | Gölge | |
| Bertrand Traoré | MR | Millwall | #40 | #82 | Düşün | 146 | 119 | 40% | 101% | 9.2M | Yaş | Aktif |
| Kodai Sano | MC | NEC | #33 | — | Düşün | 145 | 136 | 40% | 105% | 13.0M | Gölge | |
| Rodrigo Huescas | DR | Udinese | #18 | — | Düşün | 140 | 132 | 40% | 106% | 8.3M | Gölge | |
| Alexandro Bernabei | DL | Shakhtar | #16 | — | Düşün | 132 | 125 | 40% | 108% | 11.7M | Gölge | |
| Isaiah Jones | ML | Luton Town | #35 | — | Düşün | 130 | 112 | 40% | 94% | 12.0M | Aktif | |
| Sam Dalby | ST | Bolton Wanderers | #41 | #82 | Düşün | 111 | 110 | 40% | 96% | 11.0M | Aktif | |
| Šimon Vlna | DM | Banik Ostrava | #37 | — | Düşün | 108 | 86 | 40% | 95% | 450.0K | Aktif | |
| Álex Gallar | ML | Lugo | #39 | #82 | Düşün | 105 | 102 | 40% | 98% | 800.0K | Yaş | Aktif |
| Trevoh Chalobah | DR | Como | #36 | — | Düşün | 159 | 144 | 28% | 119% | 26.0M | Aktif | |
| Dávid Strelec | AMR | Middlesbrough | #34 | — | Düşün | 150 | 146 | 28% | 104% | 33.0M | Aktif | |
| Caio Alexandre | DM | Bahia | #35 | — | Düşün | 149 | 136 | 28% | 106% | 11.7M | Aktif | |
| Ryan Alebiosu | DR | Blackburn Rovers | #36 | — | Düşün | 140 | 132 | 28% | 108% | 20.0M | Aktif | |
| Koki Saito | AML | Queens Park Rangers | #35 | — | Düşün | 129 | 128 | 28% | 98% | 23.0M | Aktif | |
| Aidan Morris | DM | Middlesbrough | #35 | — | Düşün | 126 | 117 | 28% | 106% | 24.0M | Aktif | |
| Taiga Hata | DL | Sint-Truiden | #35 | — | Düşün | 125 | 120 | 28% | 102% | 7.9M | Aktif | |
| Layton Stewart | ST | Barnsley | #34 | — | Düşün | 117 | 108 | 28% | 94% | 5.3M | Aktif | |
| Eoin Toal | DC | Bolton Wanderers | #36 | — | Düşün | 117 | 113 | 28% | 103% | 9.5M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #42 | #82 | ST | 87 | 19–35 | 2.2M | Akira Suzuki | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #39 | #82 | ST | 87 | 19–35 | 2.2M | Akira Suzuki | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #40 | #82 | ST | 87 | 19–35 | 2.2M | Akira Suzuki | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| #41 | #82 | ST | 87 | 19–35 | 2.2M | Akira Suzuki | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Akira Suzuki | Omiya Ardija U18 | #38 | 05.03.2027 |
| Keisuke Doan | Jubilo Iwata U18 | #38 | 05.03.2027 |
| Kaoru Endo | Albirex Niigata U18 | #37 | 05.03.2027 |
| Akira Suzuki | Shonan Bellmare U20 | #36 | |
| Kaoru Endo | Sanfrecce Hiroshima U20 | #36 | |
| Kaoru Endo | FC Tokyo U20 | #34, #35 | |
| Akira Suzuki | Yokohama F. Marinos U20 | #42 | |
| Kaoru Endo | Ventforet Kofu U20 | #36 | |
| Keisuke Doan | Kawasaki Frontale U20 | #36 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ko Shimura | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheuzinho | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Mora | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Bird | Listeye Al | — | 1.81 | ✓ | — | 0.00 | 0.88 | Mutabakatla transfer |
| Adrián Bernabé | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.16 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Isaac Solet | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Endo | Ko Shimura | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Matheuzinho | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Carlos Mora | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Max Bird | Güçlü Onay | 1.81 | 75% | Şimdi Hazır |
| Akira Suzuki | Adrián Bernabé | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ammar Ramadan | Onayla | 1.07 | 66% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Maks Ebong | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Isaac Solet | Onayla | 1.03 | 64% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ko Shimura | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheuzinho | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Mora | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Bird | Listeye Al | — | 1.81 | ✓ | — | 0.00 | 0.87 | Mutabakatla transfer |
| Adrián Bernabé | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Endo | Ko Shimura | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Matheuzinho | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Carlos Mora | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Max Bird | Güçlü Onay | 1.81 | 75% | Şimdi Hazır |
| Akira Suzuki | Adrián Bernabé | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ammar Ramadan | Onayla | 1.07 | 66% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Maks Ebong | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ko Shimura | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheuzinho | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Mora | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Bird | Listeye Al | — | 1.81 | ✓ | — | 0.00 | 0.87 | Mutabakatla transfer |
| Adrián Bernabé | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.15 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Endo | Ko Shimura | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Matheuzinho | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Carlos Mora | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Max Bird | Güçlü Onay | 1.81 | 75% | Şimdi Hazır |
| Akira Suzuki | Adrián Bernabé | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ammar Ramadan | Onayla | 1.07 | 66% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Maks Ebong | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ko Shimura | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheuzinho | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Mora | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Bird | Listeye Al | — | 1.81 | ✓ | — | 0.00 | 0.87 | Mutabakatla transfer |
| Adrián Bernabé | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.15 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 1.06 | ✓ | — | 0.10 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Endo | Ko Shimura | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Matheuzinho | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Carlos Mora | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Max Bird | Güçlü Onay | 1.81 | 75% | Şimdi Hazır |
| Akira Suzuki | Adrián Bernabé | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ammar Ramadan | Onayla | 1.07 | 66% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Maks Ebong | Onayla | 1.06 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ko Shimura | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheuzinho | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Mora | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alex Robertson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Bird | Listeye Al | — | 1.81 | ✓ | — | 0.00 | 0.87 | Mutabakatla transfer |
| Adrián Bernabé | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.15 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Endo | Ko Shimura | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Matheuzinho | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Carlos Mora | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Alex Robertson | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Akira Suzuki | Max Bird | Güçlü Onay | 1.81 | 75% | Şimdi Hazır |
| Akira Suzuki | Adrián Bernabé | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ammar Ramadan | Onayla | 1.07 | 66% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ko Shimura | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheuzinho | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Mora | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alex Robertson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Bird | Listeye Al | — | 1.81 | ✓ | — | 0.00 | 0.87 | Mutabakatla transfer |
| Adrián Bernabé | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Koki Saito | Reddet | #46 | -1.34 | — | — | 1.50 | 12.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Endo | Ko Shimura | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Matheuzinho | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Carlos Mora | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Alex Robertson | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Akira Suzuki | Max Bird | Güçlü Onay | 1.81 | 75% | Şimdi Hazır |
| Akira Suzuki | Adrián Bernabé | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Koki Saito | Reddet | -1.34 | 67% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ko Shimura | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheuzinho | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Mora | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alex Robertson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Bird | Listeye Al | — | 1.81 | ✓ | — | 0.00 | 0.87 | Mutabakatla transfer |
| Adrián Bernabé | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.15 | 1.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Endo | Ko Shimura | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Matheuzinho | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Carlos Mora | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Alex Robertson | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Akira Suzuki | Max Bird | Güçlü Onay | 1.81 | 75% | Şimdi Hazır |
| Akira Suzuki | Adrián Bernabé | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 1.65 | ✓ | — | 0.00 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ko Shimura | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheuzinho | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Mora | İzlemeye Devam | — | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alex Robertson | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Max Bird | Listeye Al | — | 1.81 | ✓ | — | 0.00 | 0.87 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Ito | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Kaito Yasui | Onayla | 0.94 | 59% | Rol Uyumlu |
| Kaoru Endo | Ko Shimura | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Matheuzinho | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Carlos Mora | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Alex Robertson | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Akira Suzuki | Max Bird | Güçlü Onay | 1.81 | 75% | Şimdi Hazır |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ko Shimura | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hiroto Taniguchi | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Ito | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ivan Bašić | Onayla | 1.03 | 64% | Rol Uyumlu |
| Kaoru Endo | Ko Shimura | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Hiroto Taniguchi | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hiroto Taniguchi | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlos Mora | İzlemeye Devam | #35 | 1.07 | ✓ | — | 0.10 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Ito | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ivan Bašić | Onayla | 1.03 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Hiroto Taniguchi | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Carlos Mora | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hiroto Taniguchi | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tariq Lamptey | Reddet | #36 | -1.34 | — | — | 1.50 | 13.20 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Ito | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ivan Bašić | Onayla | 1.03 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Hiroto Taniguchi | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Tariq Lamptey | Reddet | -1.34 | 67% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hiroto Taniguchi | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matheuzinho | Yönetime Sor | #35 | 1.07 | ✓ | — | 0.31 | 1.55 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Ito | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ivan Bašić | Onayla | 1.03 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Hiroto Taniguchi | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Matheuzinho | Onayla | 1.07 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hiroto Taniguchi | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shosaku Yasumitsu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Ito | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ivan Bašić | Onayla | 1.03 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Hiroto Taniguchi | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hiroto Taniguchi | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shosaku Yasumitsu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Ito | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ivan Bašić | Onayla | 1.03 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Hiroto Taniguchi | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hiroto Taniguchi | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shosaku Yasumitsu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Ito | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ivan Bašić | Onayla | 1.03 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Hiroto Taniguchi | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Glushenkov | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lukáš Červ | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hiroto Taniguchi | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Svit Sešlar | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Facundo Pellistri | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ruslanbek Jiyanov | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shosaku Yasumitsu | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Takefusa Ito | Kaito Yasui | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Akira Suzuki | Ivan Bašić | Onayla | 1.03 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Maxim Glushenkov | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Lukáš Červ | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Hiroto Taniguchi | Onayla | 0.71 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Svit Sešlar | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Facundo Pellistri | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Ruslanbek Jiyanov | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| Takefusa Ito | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.67 | 63% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | Urawa Reds | DM | Defans | 137 | 142 | 59% | 7.0M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Vinícius Júnior | Real Madrid | AML | Forvet | 179 | 179 | 35% | 30.6M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Alexey Batrakov | Galatasaray | MC | Forvet | 145 | 145 | 35% | 13.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Karim Adeyemi | Barcelona | AMR | Forvet | 149 | 149 | 35% | 18.0M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Gianluca Scamacca | Atalanta | ST | Forvet | 142 | 142 | 35% | 34.2M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Dominic Solanke | Tottenham | ST | Forvet | 144 | 144 | 35% | 31.5M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Svit Sešlar | NK Celje | MC | Orta Saha | 120 | 123 | 66% | 3.9M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Facundo Pellistri | Panathinaikos | MR | Orta Saha | 128 | 129 | 67% | 2.2M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Ruslanbek Jiyanov | Navbahor | AMR | Orta Saha | 112 | 113 | 64% | 3.2M | 07.09.2026 | 3 | 0 |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | DM | Defans | 126 | 127 | 63% | 6.3M | 07.09.2026 | 3 | 0 |
| Pablo Durán | Malmo FF | AMR | Forvet | 135 | 135 | 35% | 5.3M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Mutsuki Kato | Sanfrecce Hiroshima | MC | Forvet | 136 | 136 | 35% | 6.0M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Ryo Germain | Sanfrecce Hiroshima | AMR | Forvet | 136 | 136 | 35% | 4.4M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Jackson Muleka | BK Hacken | AML | Forvet | 132 | 132 | 35% | 5.3M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Yuki Kakita | Kashima Antlers | ST | Forvet | 134 | 134 | 35% | 5.0M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Lukáš Červ | Viktoria Plzen | DM | Defans | 131 | 131 | 67% | 5.0M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Hiroto Taniguchi | Kawasaki Frontale | DC | Defans | 135 | 135 | 67% | 4.9M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Stefan Schlager | FC Midtjylland | AMC | Forvet | 138 | 138 | 47% | 7.8M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Manfred Ugalde | Spartak Moscow | ST | Forvet | 135 | 135 | 47% | 8.9M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Liel Abada | Hapoel Beer Sheva | AMR | Forvet | 133 | 133 | 35% | 9.9M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Andrews Tetteh | Panathinaikos | ST | Forvet | 134 | 134 | 35% | 5.9M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 136 | 136 | 35% | 1.8M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Jeremy Antonisse | Athens Kallithea | MR | Orta Saha | 113 | 115 | 67% | 1.3M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Patrick Berg | Bodo/Glimt | DM | Orta Saha | 152 | 152 | 47% | 7.6M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Mao Hosoya | Kashiwa Reysol | ST | Forvet | 145 | 145 | 47% | 8.2M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Alexey Miranchuk | Nizhniy Novgorod | MR | Forvet | 146 | 146 | 35% | 7.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Diego Costa | Krasnodar | DC | Defans | 144 | 144 | 35% | 10.0M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Maxim Glushenkov | Zenit | MR | Orta Saha | 140 | 140 | 66% | 11.5M | 17.08.2026 | 3 | 0 |
| Aguibou Camara | Septemvri | MC | Orta Saha | 114 | 115 | 66% | 3.4M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Luka Jović | AEK | ST | Forvet | 138 | 138 | 35% | 7.8M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Yasuto Wakizaka | Kawasaki Frontale | MC | Orta Saha | 145 | 145 | 35% | 5.4M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Tsuyoshi Watanabe | Feyenoord | DC | Defans | 141 | 141 | 35% | 7.4M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Maks Ebong | CSKA Sofia | DM | Defans | 123 | 123 | 65% | 4.2M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | DM | Defans | 124 | 125 | 64% | 4.1M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Lukáš Provod | Slavia Prague | AML | Orta Saha | 148 | 148 | 35% | 6.7M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Igoh Ogbu | Slavia Prague | DC | Defans | 146 | 146 | 35% | 5.4M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Hayao Kawabe | Sanfrecce Hiroshima | DM | Orta Saha | 143 | 143 | 35% | 5.8M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Ammar Ramadan | DAC Dunajska Streda | AMR | Orta Saha | 116 | 117 | 66% | 3.7M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Ivan Bašić | Astana | DM | Defans | 111 | 113 | 64% | 855.0K | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Kohei Okuno | Defans | 134 | 01.03.2027 | 40% | Al |
| Kodai Sano | Orta Saha | 145 | 04.01.2027 | 40% | Düşün |
| Layton Stewart | Forvet | 117 | 04.01.2027 | 40% | Düşün |
| Dávid Strelec | Forvet | 150 | 04.01.2027 | 40% | Düşün |
| Trevoh Chalobah | Defans | 159 | 04.01.2027 | 40% | Düşün |
| Marlon Gomes | Defans | 126 | 04.01.2027 | 40% | Hemen Al |
| Matheuzinho | Defans | 120 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Ryan Giles | Orta Saha | 136 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Caio Alexandre | Orta Saha | 149 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Marcos Antonio | Defans | 138 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Ryan Alebiosu | Defans | 140 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Michael Baidoo | Orta Saha | 124 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Jack Clarke | Orta Saha | 153 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Justin Devenny | Orta Saha | 129 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Koki Saito | Orta Saha | 129 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Carlos Mora | Defans | 130 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Keita Kosugi | Defans | 132 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Alex Robertson | Orta Saha | 123 | 07.12.2026 | 40% | Al |
| Martinelli | Orta Saha | 154 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Alexandro Bernabei | Orta Saha | 132 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| César Gelabert | Orta Saha | 136 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Aidan Morris | Orta Saha | 126 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Max Bird | Defans | 121 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| Eoin Toal | Defans | 117 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Rodrigo Huescas | Orta Saha | 140 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Taiga Hata | Orta Saha | 125 | 07.12.2026 | 40% | Düşün |
| Adrián Bernabé | Orta Saha | 148 | 07.12.2026 | 40% | Hemen Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #40 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 101 | 105 | 20–30 | 13.1M | Listede | Taisei Miyashiro | ✓ |
| #46 | AMR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 103 | 113 | 20–27 | 1.7M | Listede | Ryotaro Meshino | ✓ |
| #82 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 87 | 104 | 19–35 | 2.2M | İzlemede | — | — |
| #63 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 78 | 88 | 20–32 | — | Beklemede | — | — |
| #41 | DM | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 99 | 109 | 20–27 | 7.0M | Tamamlandı | Ivan Bašić | ✓ |
| #43 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 90 | 95 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Yuri Araujo | ✓ |
| #60 | DM | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 99 | 109 | 20–27 | 7.0M | Tamamlandı | Ivan Bašić | ✓ |
| #66 | DM | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 101 | 111 | 20–27 | 855.0K | Tamamlandı | Rikiya Uehara | — |
| #75 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 67 | 92 | 16–21 | 5.3M | Tamamlandı | Kai Andrews | ✓ |
| #78 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 67 | 92 | 16–21 | 6.5M | Tamamlandı | Kai Andrews | ✓ |
| #42 | MR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 103 | 113 | 20–27 | 1.7M | Vazgeçildi | Ammar Ramadan | — |
| #62 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 87 | 92 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Yuki Nogami | ✓ |