| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $57K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.4M |
| Personel Maaşları | $107K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $410K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $2.2M | $4.9M | $-2.7M | $4.3M |
| Oct 2026 | $2.2M | $6.3M | $-4.1M | $7.0M |
| Sep 2026 | $2.9M | $3.2M | $-324K | $11.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $11.4M |