| TV Geliri | $565K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $128K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $69K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $693K | $1.6M | $-940K | $-11.8M |
| Jun 2027 | $859K | $2.2M | $-1.4M | $-10.9M |
| May 2027 | $903K | $2.3M | $-1.4M | $-9.5M |
| Apr 2027 | $409K | $2.4M | $-2.0M | $-8.1M |
| Mar 2027 | $407K | $2.3M | $-1.9M | $-6.1M |
| Feb 2027 | $327K | $2.3M | $-2.0M | $-4.2M |
| Jan 2027 | $259K | $2.2M | $-1.9M | $-2.2M |
| Dec 2026 | $184K | $2.2M | $-2.1M | $-246K |
| Nov 2026 | $259K | $2.1M | $-1.8M | $1.8M |
| Oct 2026 | $248K | $3.6M | $-3.4M | $3.6M |
| Sep 2026 | $992K | $2.9M | $-1.9M | $7.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $8.9M |