| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ko Minamino | Baş Scout | 70 | 5 | 47% | 09.11.2026 | Doğu AsyaDoğu AvrupaOrta-Doğu AvrupaİskandinavyaGüney AmerikaBatı AfrikaBatı Avrupa |
| Hiroki Nakata | Futbol Direktörü | 20 | 0 | 37% | 07.09.2026 | |
| Junya Kamada | Gözlemci | 11 | 0 | 48% | 26.10.2026 | Doğu AsyaDoğu AvrupaOkyanusyaİskandinavyaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Gaku Nakamura | Teknik Direktör | 6 | 0 | 65% | 17.08.2026 | |
| Sho Endo | Gözlemci | 1 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Orta-Doğu Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anthony Dennis | DM | 22 | Goztepe | Ko Minamino | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 04.11.2026 | 07.11.2026 | 2 | 0 | 136 | 130 | 67% | 105% | 11.0M | #22 MR | — | — | |
| Luciano Gondou | AMR | 25 | CSKA Moscow | Ko Minamino | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 28.10.2026 | 04.11.2026 | 2 | 0 | 123 | 130 | 67% | 104% | 9.3M | #22 MR | — | — | |
| Sota Miura | DL | 26 | Kawasaki Frontale | Ko Minamino | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 24.10.2026 | 29.10.2026 | 2 | 0 | 129 | 121 | 67% | 100% | 4.7M | #22 MR | — | — | |
| Andy Irving | MC | 26 | Sparta Prague | Ko Minamino | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 26.10.2026 | 28.10.2026 | 2 | 0 | 138 | 123 | 67% | 108% | 8.4M | #22 MR | — | — | |
| Danilo Gomes | MR | 27 | Albirex Niigata | Ko Minamino | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 25.10.2026 | 26.10.2026 | 2 | 0 | 118 | 114 | 67% | 93% | 2.9M | #22 MR | — | — | |
| Derik Lacerda | AMR | 27 | Kawasaki Frontale | Ko Minamino | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 15.10.2026 | 4 | 0 | 123 | 120 | 80% | 100% | 4.5M | #5 ST | — | — | |
| Taiki Yamada | GK | 24 | Kashima Antlers | Gaku Nakamura | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 81 | 70% | 100% | 40.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Yota Sugiyama | DM | 23 | Vegalta Sendai | Gaku Nakamura | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 103 | 70% | 100% | 75.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Riku Morioka | DC | 28 | Jubilo Iwata | Gaku Nakamura | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 99 | 70% | 100% | 85.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mateus Moraes | DL | 25 | Vegalta Sendai | Gaku Nakamura | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 89 | 70% | 100% | 35.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Alejandro García | MC | 25 | Athletico Paranaense | Ko Minamino | Transfer Talebi | Kısa Listede | 08.10.2026 | 07.11.2026 | 2 | 0 | 116 | 127 | 67% | 105% | 5.0M | #22 MR | Onayla | Yönetime Sor | |
| Adrián Sánchez | DM | 27 | Belgrano | Ko Minamino | Transfer Talebi | Kısa Listede | 14.10.2026 | 23.10.2026 | 2 | 0 | 127 | 120 | 67% | 115% | 7.3M | #22 MR | Onayla | Listeye Al | |
| Adrián Sánchez | DM | 27 | Belgrano | Junya Kamada | Transfer Talebi | Kısa Listede | 12.10.2026 | 20.10.2026 | 2 | 0 | 126 | 126 | 67% | 115% | 7.3M | #24 DM | Onayla | Listeye Al | |
| Yosuke Morishige | ST | 22 | Nomme Kalju | Ko Minamino | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 96 | 40% | 82% | 750.0K | #17 ST | — | — | |
| Che Adams | AMC | 30 | Torino | Ko Minamino | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 148 | 157 | 40% | 107% | 7.3M | #2 ST | — | — | |
| Masaki Murata | DM | 27 | Sumgayit | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 12.10.2026 | 03.11.2026 | 5 | 0 | 104 | 99 | 83% | 89% | 2.1M | #22 MR | İzle | İzlemeye Devam | |
| Sho Fukuda | AML | 25 | Brondby | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 29.09.2026 | 4 | 0 | 111 | 100 | 80% | 92% | 2.3M | #22 MR | İzle | İzlemeye Devam | |
| Kohei Okuno | DM | 26 | Avispa Fukuoka | Junya Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 26.10.2026 | 3 | 0 | 138 | 135 | 75% | 113% | 6.4M | #3 AMR | Güçlü Onay | İzlemeye Devam | |
| Koki Hinokio | ML | 25 | ŁKS Łódź | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 22.09.2026 | 05.10.2026 | 3 | 0 | 103 | 104 | 75% | 91% | 1.1M | #22 MR | İzle | İzlemeye Devam | |
| Tojiro Kubo | DR | 27 | Kashiwa Reysol | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 24.10.2026 | 2 | 0 | 118 | 131 | 67% | 106% | 5.4M | #24 DM | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | |
| Asahi Sasaki | DR | 26 | Kawasaki Frontale | Junya Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 20.10.2026 | 21.10.2026 | 2 | 0 | 118 | 126 | 67% | 110% | 5.8M | #24 DM | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ryo Shiohama | MR | 26 | Sagan Tosu | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2026 | 12.10.2026 | 2 | 0 | 111 | 118 | 67% | 98% | 3.2M | #22 MR | İzle | İzlemeye Devam | |
| Shu Morooka | MR | 25 | Avispa Fukuoka | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 29.09.2026 | 09.10.2026 | 2 | 0 | 111 | 121 | 67% | 95% | 2.8M | #22 MR | İzle | İzlemeye Devam | |
| Hide Vitalucci | MC | 24 | Arka Gdynia | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2026 | 06.10.2026 | 2 | 0 | 94 | 117 | 67% | 92% | 700.0K | #22 MR | İzle | İzlemeye Devam | Sakat |
| Kein Sato | AMR | 25 | FC Tokyo | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 24.09.2026 | 2 | 0 | 130 | 124 | 67% | 101% | 2.4M | #22 MR | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Daiya Tono | MC | 27 | Yokohama F. Marinos | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 14.09.2026 | 2 | 0 | 128 | 112 | 67% | 101% | 5.7M | #5 ST | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Hojimat Erkinov | MR | 25 | Metallurg | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 112 | 66% | 100% | 2.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Yuto Ozeki | DM | 21 | Kawasaki Frontale | Gaku Nakamura | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 135 | 55% | 100% | 140.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Sere Matsumura | DL | 23 | Shonan Bellmare | Gaku Nakamura | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 125 | 55% | 100% | 115.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Atsushi Zaizen | MR | 27 | Schwarz-Weiß Bregenz | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 91 | 97 | 40% | 87% | 1.9M | #22 MR | — | — | |
| Taichi Fukui | DM | 22 | Arouca | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 09.11.2026 | 09.11.2026 | 1 | 0 | 113 | 144 | 40% | 102% | 5.8M | #22 MR | — | — | |
| Alan Lescano | MC | 25 | Argentinos Juniors | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 07.11.2026 | 07.11.2026 | 1 | 0 | 138 | 128 | 40% | 108% | 11.0M | #22 MR | — | — | |
| Suleiman Camara | MR | 24 | Slovan Bratislava | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2026 | 06.11.2026 | 1 | 0 | 116 | 125 | 40% | 99% | 9.7M | #22 MR | — | — | |
| Ota Yamamoto | ML | 22 | RB Leipzig | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 06.11.2026 | 06.11.2026 | 1 | 0 | 123 | 137 | 40% | 94% | 6.8M | #22 MR | — | — | |
| Chihiro Konagaya | AMR | 25 | Albirex Niigata | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 04.11.2026 | 04.11.2026 | 1 | 0 | 103 | 107 | 40% | 95% | 2.6M | #22 MR | — | — | |
| Martinelli | DM | 25 | Fluminense | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 03.11.2026 | 03.11.2026 | 1 | 0 | 141 | 135 | 40% | 111% | 14.4M | #22 MR | — | — | |
| Yutaro Oda | MR | 25 | Shonan Bellmare | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 29.10.2026 | 29.10.2026 | 1 | 0 | 121 | 121 | 40% | 93% | 3.1M | #22 MR | — | — | |
| Promise David | AMC | 25 | Union SG | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 28.10.2026 | 28.10.2026 | 1 | 0 | 128 | 114 | 40% | 108% | 12.6M | #22 MR | — | — | |
| Christos Zafeiris | DM | 23 | FC Nordsjaelland | Junya Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 26.10.2026 | 26.10.2026 | 1 | 0 | 116 | 147 | 40% | 113% | 9.5M | #24 DM | — | — | |
| Agustín Giay | DR | 22 | Palmeiras | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 25.10.2026 | 1 | 0 | 133 | 138 | 40% | 108% | 7.9M | #22 MR | — | — | |
| Kaito Matsuzawa | MC | 25 | Sint-Truiden | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 25.10.2026 | 25.10.2026 | 1 | 0 | 112 | 107 | 40% | 99% | 2.5M | #22 MR | — | — | |
| Janderson | ML | 27 | Vila Nova | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 119 | 128 | 40% | 102% | 5.8M | #22 MR | — | — | |
| Alisson | MR | 21 | Shakhtar | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 140 | 136 | 40% | 103% | 6.0M | #22 MR | — | — | |
| Diego Costa | DC | 27 | Krasnodar | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 137 | 143 | 40% | 116% | 9.2M | #24 DM | — | — | |
| Riku Handa | DR | 24 | Gamba Osaka | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 24.10.2026 | 24.10.2026 | 1 | 0 | 128 | 148 | 40% | 111% | 8.0M | #24 DM | — | — | |
| Tomás Alarcón | DM | 27 | Colo-Colo | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 23.10.2026 | 23.10.2026 | 1 | 0 | 117 | 129 | 40% | 113% | 3.2M | #24 DM | — | — | |
| Andrés Alarcón | DC | 25 | Dinamo Makhachkala | Junya Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 21.10.2026 | 21.10.2026 | 1 | 0 | 118 | 121 | 40% | 105% | 4.0M | #24 DM | — | — | |
| Hijiri Kato | DL | 25 | Omiya Ardija | Junya Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 128 | 110 | 40% | 104% | 3.8M | #24 DM | — | — | |
| Mariano Gómez | DC | 27 | Ferencvaros | Junya Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 108 | 128 | 40% | 108% | 3.3M | #24 DM | — | — | |
| Sead Hakšabanović | AMR | 27 | Malmo FF | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 18.10.2026 | 18.10.2026 | 1 | 0 | 127 | 136 | 40% | 102% | 5.7M | #22 MR | — | — | |
| Nicolás Arévalo | DM | 23 | Metalist | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 16.10.2026 | 16.10.2026 | 1 | 0 | 122 | 101 | 40% | 103% | 3.2M | #22 MR | — | — | |
| Santiago Gauna | DM | 23 | Almirante Brown | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 14.10.2026 | 14.10.2026 | 1 | 0 | 113 | 113 | 40% | 101% | 1.5M | #22 MR | — | — | |
| Damián Bobadilla | DM | 25 | Sport Recife | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 119 | 124 | 40% | 104% | 6.6M | #22 MR | — | — | |
| Ayumu Yokoyama | AML | 23 | Racing Genk | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 90 | 40% | 89% | 2.5M | #22 MR | — | — | |
| Damián Puebla | ML | 24 | Orenburg | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 11.10.2026 | 11.10.2026 | 1 | 0 | 124 | 135 | 40% | 100% | 9.3M | #22 MR | — | — | |
| Carlos Paraco | AMR | 23 | Metalist | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 10.10.2026 | 1 | 0 | 105 | 139 | 40% | 96% | 3.2M | #22 MR | — | — | |
| Sergio Arribas | MC | 25 | Almería | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 10.10.2026 | 10.10.2026 | 1 | 0 | 125 | 112 | 40% | 104% | 21.2M | #22 MR | — | — | |
| Taiyo Koga | DC | 28 | Kashiwa Reysol | Junya Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 127 | 143 | 40% | 114% | 6.7M | #24 DM | — | — | |
| Yaimar Medina | DL | 22 | Racing Genk | Junya Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 09.10.2026 | 09.10.2026 | 1 | 0 | 135 | 141 | 40% | 110% | 6.9M | #24 DM | — | — | |
| Kelvin John | AMR | 23 | Aalborg | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 110 | 100 | 40% | 97% | 3.2M | #22 MR | — | — | |
| Reon Yamahara | DR | 27 | Kawasaki Frontale | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 08.10.2026 | 08.10.2026 | 1 | 0 | 124 | 134 | 40% | 102% | 3.9M | #22 MR | — | — | |
| William Gomes | ML | 20 | Porto | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 07.10.2026 | 07.10.2026 | 1 | 0 | 141 | 160 | 40% | 105% | 22.2M | #22 MR | — | — | |
| Tojiro Kubo | DR | 27 | Kashiwa Reysol | Junya Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 06.10.2026 | 06.10.2026 | 1 | 0 | 119 | 119 | 40% | 106% | 5.4M | #24 DM | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | |
| Kayne Ramsay | DR | 26 | Charlton Athletic | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2026 | 04.10.2026 | 1 | 0 | 121 | 127 | 40% | 102% | 18.0M | #22 MR | — | — | |
| Javier Altamirano | MC | 27 | Universidad de Chile | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 04.10.2026 | 04.10.2026 | 1 | 0 | 120 | 130 | 40% | 98% | 5.6M | #22 MR | — | — | |
| Ole-Didrik Blomberg | MR | 26 | Bodo/Glimt | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 03.10.2026 | 03.10.2026 | 1 | 0 | 122 | 132 | 40% | 103% | 6.6M | #22 MR | — | — | |
| Abdoulie Manneh | AML | 21 | Mjällby | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2026 | 02.10.2026 | 1 | 0 | 129 | 128 | 40% | 99% | 2.4M | #22 MR | — | — | |
| Rodrigo Huescas | DR | 23 | FC Copenhagen | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2026 | 02.10.2026 | 1 | 0 | 136 | 110 | 40% | 105% | 7.7M | #22 MR | — | — | |
| Lucas Costa | MR | 23 | Horizonte | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 02.10.2026 | 02.10.2026 | 1 | 0 | 115 | 99 | 40% | 94% | 1.6M | #22 MR | — | — | |
| Rodrigo Saravia | DM | 26 | Ponte Preta | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 30.09.2026 | 30.09.2026 | 1 | 0 | 114 | 126 | 40% | 103% | 2.1M | #22 MR | — | — | Sakat |
| Antonio Galeano | MR | 26 | Remo Stars | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 25.09.2026 | 25.09.2026 | 1 | 0 | 116 | 124 | 40% | 96% | 4.7M | #22 MR | — | — | |
| Matías Pellegrini | MC | 26 | Vélez | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 24.09.2026 | 24.09.2026 | 1 | 0 | 130 | 113 | 40% | 103% | 2.2M | #22 MR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Lucas Assadi | AML | 22 | AIK | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 147 | 40% | 97% | 4.2M | #22 MR | — | — | |
| Freddy Vargas | MR | 27 | Neftchi | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 18.09.2026 | 18.09.2026 | 1 | 0 | 114 | 131 | 40% | 102% | 6.3M | #22 MR | — | — | |
| Maicon | DL | 26 | Levski | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 16.09.2026 | 16.09.2026 | 1 | 0 | 120 | 106 | 40% | 102% | 6.9M | #22 MR | — | — | |
| Ren Kato | DR | 26 | Yokohama F. Marinos | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 113 | 129 | 40% | 97% | 4.4M | #22 MR | — | — | |
| Peter Federico | AMR | 24 | Gornik Zabrze | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 134 | 136 | 40% | 100% | 3.5M | #22 MR | — | — | |
| Yota Komi | AMR | 24 | Kashiwa Reysol | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 13.09.2026 | 13.09.2026 | 1 | 0 | 118 | 119 | 40% | 95% | 4.2M | #22 MR | — | — | |
| Renji Matsui | DM | 26 | Vegalta Sendai | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2026 | 12.09.2026 | 1 | 0 | 109 | 128 | 40% | 98% | 3.2M | #22 MR | — | — | |
| Robert | AMR | 21 | FC Copenhagen | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 12.09.2026 | 12.09.2026 | 1 | 0 | 126 | 131 | 40% | 99% | 7.1M | #22 MR | — | — | |
| Iker Pozo | DM | 26 | Rodina | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 117 | 139 | 40% | 100% | 3.2M | #22 MR | — | — | |
| Gift Links | WR | 28 | AGF | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 11.09.2026 | 11.09.2026 | 1 | 0 | 119 | 144 | 40% | 99% | 7.6M | #22 MR | — | — | |
| Nobuteru Nakagawa | DM | 24 | Kashiwa Reysol | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 08.09.2026 | 1 | 0 | 124 | 120 | 40% | 100% | 3.4M | #22 MR | — | — | |
| Takumu Kawamura | DM | 27 | Sanfrecce Hiroshima | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 08.09.2026 | 08.09.2026 | 1 | 0 | 127 | 108 | 40% | 103% | 3.5M | #22 MR | — | — | |
| Yuma Suzuki | MR | 30 | Kashima Antlers | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 118 | 40% | 106% | 2.5M | #17 ST | — | — | |
| Aleksandar Cavric | AMR | 32 | Kashima Antlers | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 119 | 40% | 98% | 2.2M | #17 ST | — | — | Yaş |
| Leo Ceara | ST | 31 | Kashima Antlers | Ko Minamino | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 123 | 40% | 105% | 3.2M | #5 ST | — | — | Yaş |
| Kaito Taniguchi | AML | 31 | Central Coast Mariners | Junya Kamada | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 118 | 40% | 98% | 1.1M | #3 AMR | — | — | |
| Shunto Kanda | DC | 26 | Gandzasar | Sho Endo | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 104 | 40% | 90% | 400.0K | #4 DR | — | — | |
| Erik Botheim | AMR | 26 | Viking | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 07.09.2026 | 07.09.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 35% | 100% | 2.4M | — | — | — | |
| Mao Hosoya | ST | 25 | Leicester City | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 35% | 100% | 6.7M | — | — | — | |
| Tomáš Chorý | ST | 31 | Dinamo Moscow | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 144 | 35% | 100% | 2.1M | — | — | — | |
| Lewis Morgan | AMR | 30 | Grazer AK | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 2.9M | — | — | — | |
| Mislav Oršić | ML | 33 | Dinamo Zagreb | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Luis Palma | AML | 26 | Zaglebie | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 130 | 35% | 100% | 3.4M | — | — | — | |
| Matěj Vydra | AML | 34 | Viktoria Plzen | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 850.0K | — | — | — | |
| Barnabás Varga | ST | 32 | AEK | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 133 | 35% | 100% | 3.4M | — | — | — | |
| Marcelo Torres | ST | 29 | Gimnasia La Plata | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 35% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Fiete Arp | AML | 26 | Heidenheim | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 5.1M | — | — | — | |
| Neymar | AML | 34 | Santos | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 35% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Mojmír Chytil | ST | 27 | Tottenham | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 130 | 35% | 100% | 3.1M | — | — | — | |
| Ayoub El Kaabi | ST | 33 | Olympiacos | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 144 | 35% | 100% | 2.1M | — | — | — | |
| Jhon Córdoba | ST | 33 | Krasnodar | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 35% | 100% | 2.6M | — | — | — | |
| Nicolás Fernández | AML | 30 | Belgrano | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 35% | 100% | 3.4M | — | — | — | |
| Alex Valera | ST | 30 | Universitario | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 6.0M | — | — | — | |
| Kwadwo Duah | ST | 29 | Ludogorets | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 6.7M | — | — | — | |
| Bamba Dieng | AML | 26 | Crvena Zvezda | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 5.5M | — | — | — | |
| Yuma Suzuki | MR | 30 | Kashima Antlers | Hiroki Nakata | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 35% | 100% | 2.8M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kento Shiogai | AMR | VfL Wolfsburg | #49 | — | Hemen Al | 116 | 128 | 75% | 99% | 8.9M | Aktif | |
| Sho Fukuda | AML | Brondby | #19 | — | Hemen Al | 114 | 121 | 75% | 92% | 2.3M | Aktif | |
| Kaito Yasui | DM | Urawa Reds | #14 | — | Hemen Al | 133 | 140 | 67% | 106% | 8.8M | Aktif | |
| Kota Tawaratsumida | MR | FC Tokyo | #25 | — | Hemen Al | 129 | 136 | 67% | 97% | 8.4M | Aktif | |
| Luciano Gondou | AMR | CSKA Moscow | #53 | — | Hemen Al | 123 | 130 | 67% | 104% | 9.3M | Aktif | |
| Asahi Sasaki | DR | Kawasaki Frontale | #44 | — | Hemen Al | 118 | 126 | 67% | 110% | 5.8M | Aktif | |
| Tojiro Kubo | DR | Kashiwa Reysol | #46 | — | Hemen Al | 118 | 131 | 67% | 106% | 5.4M | Aktif | |
| Alejandro García | MC | Athletico Paranaense | #55 | — | Hemen Al | 116 | 127 | 67% | 105% | 5.0M | Aktif | |
| Shu Morooka | MR | Avispa Fukuoka | #31 | — | Hemen Al | 111 | 121 | 67% | 95% | 2.8M | Aktif | |
| Ryo Shiohama | MR | Sagan Tosu | #35 | — | Hemen Al | 111 | 118 | 67% | 98% | 3.2M | Aktif | |
| Che Adams | AMC | Torino | #1 | — | Hemen Al | 148 | 157 | 40% | 107% | 7.3M | Aktif | |
| William Gomes | ML | Porto | #28 | — | Hemen Al | 141 | 160 | 40% | 105% | 22.2M | Aktif | |
| Diego Costa | DC | Krasnodar | #46 | — | Hemen Al | 137 | 143 | 40% | 116% | 9.2M | Aktif | |
| Yaimar Medina | DL | Racing Genk | #29 | — | Hemen Al | 135 | 141 | 40% | 110% | 6.9M | Aktif | |
| Kaito Yasui | DM | Urawa Reds | #9 | — | Hemen Al | 130 | 141 | 40% | 106% | 9.1M | Aktif | |
| Andy Irving | MC | Sparta Prague | #49 | — | Hemen Al | 130 | 143 | 40% | 108% | 8.4M | Aktif | |
| Alex Robertson | MC | Cardiff City | #7 | — | Hemen Al | 129 | 143 | 40% | 105% | 9.0M | Aktif | |
| Shuto Nakano | DR | Sanfrecce Hiroshima | #14 | — | Hemen Al | 129 | 140 | 40% | 103% | 5.9M | Aktif | |
| Kein Sato | AMR | FC Tokyo | #8 | — | Hemen Al | 128 | 137 | 40% | 100% | 2.1M | Aktif | |
| Riku Handa | DR | Gamba Osaka | #46 | — | Hemen Al | 128 | 148 | 40% | 111% | 8.0M | Aktif | |
| Taiyo Koga | DC | Kashiwa Reysol | #29 | — | Hemen Al | 127 | 143 | 40% | 114% | 6.7M | Aktif | |
| Sead Hakšabanović | AMR | Malmo FF | #40 | — | Hemen Al | 127 | 136 | 40% | 102% | 5.7M | Aktif | |
| Sota Miura | DL | Kawasaki Frontale | #43 | — | Hemen Al | 127 | 140 | 40% | 100% | 4.7M | Aktif | |
| Lucas Assadi | AML | AIK | #13 | — | Hemen Al | 126 | 147 | 40% | 97% | 4.2M | Aktif | |
| Reon Yamahara | DR | Kawasaki Frontale | #30 | — | Hemen Al | 124 | 134 | 40% | 102% | 3.9M | Aktif | |
| Damián Puebla | ML | Orenburg | #34 | — | Hemen Al | 124 | 135 | 40% | 100% | 9.3M | Aktif | |
| Ota Yamamoto | ML | RB Leipzig | #54 | — | Hemen Al | 123 | 137 | 40% | 94% | 6.8M | Aktif | |
| Ole-Didrik Blomberg | MR | Bodo/Glimt | #23 | — | Hemen Al | 122 | 132 | 40% | 103% | 6.6M | Aktif | |
| Adrián Sánchez | DM | Belgrano | #36 | — | Hemen Al | 122 | 139 | 40% | 107% | 7.2M | Aktif | |
| Kayne Ramsay | DR | Charlton Athletic | #24 | — | Hemen Al | 121 | 127 | 40% | 102% | 18.0M | Aktif | |
| Kevin Viveros | AMR | Athletico Paranaense | #21 | — | Hemen Al | 120 | 128 | 40% | 99% | 6.6M | Aktif | |
| Javier Altamirano | MC | Universidad de Chile | #24 | — | Hemen Al | 120 | 130 | 40% | 98% | 5.6M | Aktif | |
| Gift Links | WR | AGF | #8 | — | Hemen Al | 119 | 144 | 40% | 99% | 7.6M | Aktif | |
| Kento Shiogai | AMR | VfL Wolfsburg | #25 | — | Hemen Al | 119 | 145 | 40% | 99% | 8.9M | Aktif | |
| Janderson | ML | Vila Nova | #43 | — | Hemen Al | 119 | 128 | 40% | 102% | 5.8M | Aktif | |
| Osman Bukari | MR | Widzew Łódź | #18 | — | Hemen Al | 118 | 137 | 40% | 103% | 8.6M | Aktif | |
| Rahim Ibrahim | DM | Slovan Bratislava | #23 | — | Hemen Al | 118 | 148 | 40% | 107% | 8.1M | Aktif | |
| Iker Pozo | DM | Rodina | #8 | — | Hemen Al | 117 | 139 | 40% | 100% | 3.2M | Aktif | |
| Tomás Alarcón | DM | Colo-Colo | #45 | — | Hemen Al | 117 | 129 | 40% | 113% | 3.2M | Aktif | |
| Luciano Gondou | AMR | CSKA Moscow | #50 | — | Hemen Al | 117 | 140 | 40% | 104% | 9.3M | Aktif | |
| Antonio Galeano | MR | Remo Stars | #17 | — | Hemen Al | 116 | 124 | 40% | 96% | 4.7M | Aktif | |
| Christos Zafeiris | DM | FC Nordsjaelland | #48 | — | Hemen Al | 116 | 147 | 40% | 113% | 9.5M | Aktif | |
| Suleiman Camara | MR | Slovan Bratislava | #54 | — | Hemen Al | 116 | 125 | 40% | 99% | 9.7M | Aktif | |
| Takumi Kamijima | DC | Avispa Fukuoka | #3 | — | Hemen Al | 115 | 126 | 40% | 103% | 3.2M | Aktif | |
| Freddy Vargas | MR | Neftchi | #13 | — | Hemen Al | 114 | 131 | 40% | 102% | 6.3M | Aktif | |
| Rodrigo Saravia | DM | Ponte Preta | #21 | — | Hemen Al | 114 | 126 | 40% | 103% | 2.1M | Sakat | Aktif |
| Ren Kato | DR | Yokohama F. Marinos | #10 | — | Hemen Al | 113 | 129 | 40% | 97% | 4.4M | Aktif | |
| Taichi Fukui | DM | Arouca | #56 | — | Hemen Al | 113 | 144 | 40% | 102% | 5.8M | Aktif | |
| Sota Kitano | AMR | Red Bull Salzburg | #7 | — | Hemen Al | 112 | 126 | 40% | 98% | 4.6M | Aktif | |
| Sho Fukuda | AML | Brondby | #6 | — | Hemen Al | 110 | 117 | 40% | 92% | 2.2M | Aktif | |
| Renji Matsui | DM | Vegalta Sendai | #9 | — | Hemen Al | 109 | 128 | 40% | 98% | 3.2M | Aktif | |
| Mariano Gómez | DC | Ferencvaros | #37 | — | Hemen Al | 108 | 128 | 40% | 108% | 3.3M | Aktif | |
| Danilo Gomes | MR | Albirex Niigata | #47 | — | Hemen Al | 108 | 123 | 40% | 93% | 2.9M | Aktif | |
| Carlos Paraco | AMR | Metalist | #32 | — | Hemen Al | 105 | 139 | 40% | 96% | 3.2M | Aktif | |
| Derik Lacerda | AMR | Kawasaki Frontale | #21 | — | Al | 120 | 124 | 75% | 100% | 3.7M | Aktif | |
| Koki Hinokio | ML | ŁKS Łódź | #25 | — | Al | 103 | 104 | 75% | 91% | 1.1M | Aktif | |
| Roberto López | MC | Partizan | #41 | — | Al | 129 | 134 | 67% | 108% | 8.4M | Aktif | |
| Adrián Sánchez | DM | Belgrano | #42 | — | Al | 126 | 126 | 67% | 115% | 7.3M | Aktif | |
| Sota Kitano | AMR | Red Bull Salzburg | #15 | — | Al | 122 | 122 | 67% | 98% | 5.2M | Aktif | |
| Shuto Nakano | DR | Sanfrecce Hiroshima | #18 | — | Al | 122 | 124 | 67% | 103% | 5.9M | Aktif | |
| Asahi Uenaka | AMC | Gamba Osaka | #18 | — | Al | 116 | 117 | 67% | 100% | 5.1M | Aktif | |
| Kanji Okunuki | MR | Gamba Osaka | #27 | — | Al | 115 | 119 | 67% | 94% | 5.1M | Aktif | |
| Koki Hinokio | ML | ŁKS Łódź | #23 | — | Al | 103 | 108 | 67% | 91% | 1.1M | Aktif | |
| Masaki Murata | DM | Sumgayit | #38 | — | Al | 101 | 110 | 67% | 89% | 2.2M | Aktif | |
| Peter Federico | AMR | Gornik Zabrze | #10 | — | Al | 134 | 136 | 40% | 100% | 3.5M | Aktif | |
| Agustín Giay | DR | Palmeiras | #47 | — | Al | 133 | 138 | 40% | 108% | 7.9M | Aktif | |
| Daiya Tono | MC | Yokohama F. Marinos | #4 | — | Al | 129 | 131 | 40% | 101% | 5.9M | Aktif | |
| Shunki Higashi | DM | Sanfrecce Hiroshima | #11 | — | Al | 129 | 134 | 40% | 107% | 4.4M | Aktif | |
| Hirokazu Ishihara | DR | FC Tokyo | #14 | — | Al | 128 | 129 | 40% | 103% | 5.4M | Aktif | |
| Koki Kumasaka | DM | Kashiwa Reysol | #28 | — | Al | 128 | 133 | 40% | 103% | 5.8M | Aktif | |
| Robert | AMR | FC Copenhagen | #9 | — | Al | 126 | 131 | 40% | 99% | 7.1M | Aktif | |
| Tojiro Kubo | DR | Kashiwa Reysol | #45 | — | Al | 123 | 125 | 40% | 106% | 5.4M | Aktif | |
| Kohei Okuno | DM | Avispa Fukuoka | #2 | — | Al | 122 | 123 | 40% | 105% | 7.6M | Aktif | |
| Yutaro Oda | MR | Shonan Bellmare | #51 | — | Al | 121 | 121 | 40% | 93% | 3.1M | Aktif | |
| Tojiro Kubo | DR | Kashiwa Reysol | #26 | — | Al | 119 | 119 | 40% | 106% | 5.4M | Aktif | |
| Damián Bobadilla | DM | Sport Recife | #34 | — | Al | 119 | 124 | 40% | 104% | 6.6M | Aktif | |
| Yota Komi | AMR | Kashiwa Reysol | #10 | — | Al | 118 | 119 | 40% | 95% | 4.2M | Aktif | |
| Andrés Alarcón | DC | Dinamo Makhachkala | #44 | — | Al | 118 | 121 | 40% | 105% | 4.0M | Aktif | |
| Alejandro García | MC | Athletico Paranaense | #30 | — | Al | 115 | 120 | 40% | 105% | 5.1M | Aktif | |
| Santiago Gauna | DM | Almirante Brown | #36 | — | Al | 113 | 113 | 40% | 101% | 1.5M | Aktif | |
| Shu Morooka | MR | Avispa Fukuoka | #20 | — | Al | 108 | 113 | 40% | 95% | 2.8M | Aktif | |
| Chihiro Konagaya | AMR | Albirex Niigata | #53 | — | Al | 103 | 107 | 40% | 95% | 2.6M | Aktif | |
| Kaito Taniguchi | AML | Central Coast Mariners | #2 | — | Al | 95 | 118 | 40% | 98% | 1.1M | Aktif | |
| Yosuke Morishige | ST | Nomme Kalju | #5 | — | Al | 84 | 96 | 40% | 82% | 750.0K | Aktif | |
| Masaki Murata | DM | Sumgayit | #52 | — | Düşün | 104 | 99 | 83% | 89% | 2.1M | Aktif | |
| Derik Lacerda | AMR | Kawasaki Frontale | #38 | — | Düşün | 123 | 120 | 80% | 100% | 4.5M | Aktif | |
| Sho Fukuda | AML | Brondby | #20 | — | Düşün | 111 | 100 | 80% | 92% | 2.3M | Aktif | |
| Masaki Murata | DM | Sumgayit | #40 | — | Düşün | 106 | 97 | 80% | 89% | 2.2M | Aktif | |
| Kohei Okuno | DM | Avispa Fukuoka | #48 | — | Düşün | 138 | 135 | 75% | 113% | 6.4M | Aktif | |
| Masaki Murata | DM | Sumgayit | #39 | — | Düşün | 104 | 93 | 75% | 89% | 2.2M | Aktif | |
| Marcos Antonio | DM | Sport Recife | #51 | — | Düşün | 144 | 142 | 67% | 103% | 13.0M | Aktif | |
| Marlon Gomes | DM | Shakhtar | #56 | — | Düşün | 144 | 128 | 67% | 108% | 8.4M | Aktif | |
| Kohei Okuno | DM | Avispa Fukuoka | #26 | — | Düşün | 140 | 129 | 67% | 113% | 3.8M | Sakat | Aktif |
| Andy Irving | MC | Sparta Prague | #50 | — | Düşün | 138 | 123 | 67% | 108% | 8.4M | Aktif | |
| Riku Yamane | DM | Yokohama F. Marinos | #27 | — | Düşün | 136 | 134 | 67% | 107% | 9.5M | Aktif | |
| Anthony Dennis | DM | Goztepe | #55 | — | Düşün | 136 | 130 | 67% | 105% | 11.0M | Aktif | |
| Philip Otele | ML | Basel | #38 | — | Düşün | 135 | 128 | 67% | 101% | 12.6M | Aktif | |
| Kein Sato | AMR | FC Tokyo | #16 | — | Düşün | 130 | 124 | 67% | 101% | 2.4M | Aktif | |
| Hirokazu Ishihara | DR | FC Tokyo | #17 | — | Düşün | 129 | 118 | 67% | 103% | 5.4M | Aktif | |
| Shunki Higashi | DM | Sanfrecce Hiroshima | #19 | — | Düşün | 129 | 125 | 67% | 107% | 5.2M | Aktif | |
| Sota Miura | DL | Kawasaki Frontale | #51 | — | Düşün | 129 | 121 | 67% | 100% | 4.7M | Aktif | |
| Daiya Tono | MC | Yokohama F. Marinos | #11 | — | Düşün | 128 | 112 | 67% | 101% | 5.7M | Aktif | |
| Adrián Sánchez | DM | Belgrano | #45 | — | Düşün | 127 | 120 | 67% | 115% | 7.3M | Aktif | |
| Kevin Viveros | AMR | Athletico Paranaense | #40 | — | Düşün | 125 | 115 | 67% | 99% | 6.6M | Aktif | |
| Osman Bukari | MR | Widzew Łódź | #41 | — | Düşün | 125 | 119 | 67% | 103% | 9.0M | Aktif | |
| Lucas Esquivel | DL | Athletico Paranaense | #32 | — | Düşün | 124 | 120 | 67% | 102% | 7.6M | Aktif | |
| Kento Shiogai | AMR | VfL Wolfsburg | #41 | — | Düşün | 121 | 110 | 67% | 99% | 8.9M | Aktif | |
| Koki Kumasaka | DM | Kashiwa Reysol | #52 | — | Düşün | 121 | 119 | 67% | 104% | 5.7M | Aktif | |
| Danilo Gomes | MR | Albirex Niigata | #49 | — | Düşün | 118 | 114 | 67% | 93% | 2.9M | Aktif | |
| Derik Lacerda | AMR | Kawasaki Frontale | #12 | — | Düşün | 117 | 115 | 67% | 100% | 3.7M | Aktif | |
| Alex Robertson | MC | Cardiff City | #15 | — | Düşün | 117 | 111 | 67% | 105% | 12.6M | Aktif | |
| Sho Fukuda | AML | Brondby | #12 | — | Düşün | 107 | 97 | 67% | 92% | 2.2M | Aktif | |
| Hide Vitalucci | MC | Arka Gdynia | #27 | — | Düşün | 94 | 117 | 67% | 92% | 700.0K | Sakat | Aktif |
| Martinelli | DM | Fluminense | #52 | — | Düşün | 141 | 135 | 40% | 111% | 14.4M | Aktif | |
| Riku Yamane | DM | Yokohama F. Marinos | #7 | — | Düşün | 140 | 135 | 40% | 107% | 9.2M | Aktif | |
| Alisson | MR | Shakhtar | #43 | — | Düşün | 140 | 136 | 40% | 103% | 6.0M | Aktif | |
| Kota Tawaratsumida | MR | FC Tokyo | #11 | — | Düşün | 138 | 131 | 40% | 97% | 7.1M | Aktif | |
| Alan Lescano | MC | Argentinos Juniors | #55 | — | Düşün | 138 | 128 | 40% | 108% | 11.0M | Aktif | |
| Rodrigo Huescas | DR | FC Copenhagen | #22 | — | Düşün | 136 | 110 | 40% | 105% | 7.7M | Aktif | |
| Marlon Gomes | DM | Shakhtar | #28 | — | Düşün | 136 | 128 | 40% | 108% | 7.6M | Aktif | |
| Lucas Esquivel | DL | Athletico Paranaense | #19 | — | Düşün | 133 | 113 | 40% | 102% | 7.2M | Aktif | |
| Marcos Antonio | DM | Sport Recife | #39 | — | Düşün | 133 | 128 | 40% | 103% | 13.0M | Aktif | |
| Roberto López | MC | Partizan | #35 | — | Düşün | 132 | 122 | 40% | 108% | 8.4M | Aktif | |
| Anthony Dennis | DM | Goztepe | #53 | — | Düşün | 132 | 129 | 40% | 105% | 11.0M | Aktif | |
| Matías Pellegrini | MC | Vélez | #16 | — | Düşün | 130 | 113 | 40% | 103% | 2.2M | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Abdoulie Manneh | AML | Mjällby | #22 | — | Düşün | 129 | 128 | 40% | 99% | 2.4M | Aktif | |
| Hijiri Kato | DL | Omiya Ardija | #37 | — | Düşün | 128 | 110 | 40% | 104% | 3.8M | Aktif | |
| Promise David | AMC | Union SG | #50 | — | Düşün | 128 | 114 | 40% | 108% | 12.6M | Aktif | |
| Leo Ceara | ST | Kashima Antlers | #4 | — | Düşün | 127 | 123 | 40% | 105% | 3.2M | Yaş | Aktif |
| Derik Lacerda | AMR | Kawasaki Frontale | #4 | — | Düşün | 127 | 119 | 40% | 102% | 4.2M | Aktif | |
| Takumu Kawamura | DM | Sanfrecce Hiroshima | #6 | — | Düşün | 127 | 108 | 40% | 103% | 3.5M | Aktif | |
| Yuma Suzuki | MR | Kashima Antlers | #5 | — | Düşün | 126 | 118 | 40% | 106% | 2.5M | Aktif | |
| Asahi Uenaka | AMC | Gamba Osaka | #17 | — | Düşün | 126 | 118 | 40% | 100% | 5.1M | Aktif | |
| Kanji Okunuki | MR | Gamba Osaka | #20 | — | Düşün | 126 | 117 | 40% | 94% | 4.0M | Aktif | |
| Aleksandar Cavric | AMR | Kashima Antlers | #5 | — | Düşün | 125 | 119 | 40% | 98% | 2.2M | Yaş | Aktif |
| Sergio Arribas | MC | Almería | #32 | — | Düşün | 125 | 112 | 40% | 104% | 21.2M | Aktif | |
| Nobuteru Nakagawa | DM | Kashiwa Reysol | #6 | — | Düşün | 124 | 120 | 40% | 100% | 3.4M | Aktif | |
| Adrián Sánchez | DM | Belgrano | #33 | — | Düşün | 124 | 117 | 40% | 115% | 7.2M | Aktif | |
| Philip Otele | ML | Basel | #31 | — | Düşün | 122 | 121 | 40% | 101% | 12.6M | Aktif | |
| Nicolás Arévalo | DM | Metalist | #39 | — | Düşün | 122 | 101 | 40% | 103% | 3.2M | Aktif | |
| Maicon | DL | Levski | #12 | — | Düşün | 120 | 106 | 40% | 102% | 6.9M | Aktif | |
| Ayumu Yokoyama | AML | Racing Genk | #34 | — | Düşün | 120 | 90 | 40% | 89% | 2.5M | Aktif | |
| Lucas Costa | MR | Horizonte | #22 | — | Düşün | 115 | 99 | 40% | 94% | 1.6M | Aktif | |
| Asahi Sasaki | DR | Kawasaki Frontale | #42 | — | Düşün | 115 | 111 | 40% | 110% | 5.8M | Aktif | |
| Ryo Shiohama | MR | Sagan Tosu | #16 | — | Düşün | 113 | 102 | 40% | 98% | 3.3M | Aktif | |
| Kaito Matsuzawa | MC | Sint-Truiden | #47 | — | Düşün | 112 | 107 | 40% | 99% | 2.5M | Aktif | |
| Kelvin John | AMR | Aalborg | #30 | — | Düşün | 110 | 100 | 40% | 97% | 3.2M | Aktif | |
| Masaki Murata | DM | Sumgayit | #35 | — | Düşün | 106 | 94 | 40% | 89% | 2.2M | Aktif | |
| Koki Hinokio | ML | ŁKS Łódź | #15 | — | Düşün | 105 | 99 | 40% | 91% | 900.0K | Aktif | |
| Hide Vitalucci | MC | Arka Gdynia | #24 | — | Düşün | 99 | 94 | 40% | 92% | 700.0K | Sakat | Aktif |
| Atsushi Zaizen | MR | Schwarz-Weiß Bregenz | #56 | — | Düşün | 91 | 97 | 40% | 87% | 1.9M | Aktif | |
| Shunto Kanda | DC | Gandzasar | #3 | — | Düşün | 84 | 104 | 40% | 90% | 400.0K | Aktif |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Ko Minamino | Vegalta Sendai U20 | #56 | |
| Sho Endo | Yokohama F. Marinos U20 | #43, #45 | |
| Ko Minamino | FC Tokyo U20 | #56 | |
| Sho Endo | Nagoya Grampus U20 | #56 | |
| Junya Kamada | Shonan Bellmare U20 | #56 | |
| Junya Kamada | Sanfrecce Hiroshima U20 | #55 | |
| Sho Endo | Sagan Tosu U20 | #47, #48 | |
| Sho Endo | Kawasaki Frontale U20 | #48, #49 | |
| Sho Endo | Kashima Antlers U20 | #41, #42 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kohei Okuno | İzlemeye Devam | #3 | 1.27 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sho Fukuda | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #22 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Koki Hinokio | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryo Shiohama | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shu Morooka | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hide Vitalucci | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Masaki Murata | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Sasaki | İzlemeye Devam | #24 | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tojiro Kubo | İzlemeye Devam | #24 | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Junya Kamada | Kohei Okuno | Güçlü Onay | 1.27 | 75% | Şimdi Hazır |
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Sho Fukuda | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Kein Sato | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Koki Hinokio | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Ryo Shiohama | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Shu Morooka | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Hide Vitalucci | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Ko Minamino | Masaki Murata | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Junya Kamada | Asahi Sasaki | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Junya Kamada | Tojiro Kubo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Tojiro Kubo | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kohei Okuno | İzlemeye Devam | #3 | 1.27 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sho Fukuda | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #22 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Koki Hinokio | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryo Shiohama | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shu Morooka | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hide Vitalucci | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Masaki Murata | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.84 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Asahi Sasaki | İzlemeye Devam | #24 | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tojiro Kubo | İzlemeye Devam | #24 | 0.93 | ✓ | — | 0.10 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Junya Kamada | Kohei Okuno | Güçlü Onay | 1.27 | 75% | Şimdi Hazır |
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Sho Fukuda | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Kein Sato | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Koki Hinokio | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Ryo Shiohama | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Shu Morooka | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Hide Vitalucci | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Ko Minamino | Masaki Murata | İzle | 0.00 | 83% | Düşük Güven |
| Junya Kamada | Asahi Sasaki | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Junya Kamada | Tojiro Kubo | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Tojiro Kubo | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kohei Okuno | İzlemeye Devam | #3 | 1.27 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sho Fukuda | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #22 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Koki Hinokio | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryo Shiohama | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shu Morooka | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hide Vitalucci | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marlon Gomes | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.50 | 3.37 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koki Kumasaka | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 0.85 | 2.28 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alejandro García | Yönetime Sor | #22 | 1.11 | ✓ | — | 0.58 | 2.00 | Yüksek risk — kararı yönetim verir |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Junya Kamada | Kohei Okuno | Güçlü Onay | 1.27 | 75% | Şimdi Hazır |
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Sho Fukuda | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Kein Sato | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Koki Hinokio | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Ryo Shiohama | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Shu Morooka | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Hide Vitalucci | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Ko Minamino | Marlon Gomes | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Koki Kumasaka | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Alejandro García | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kohei Okuno | İzlemeye Devam | #3 | 1.27 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sho Fukuda | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #22 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Koki Hinokio | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryo Shiohama | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shu Morooka | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hide Vitalucci | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Roberto López | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.50 | 3.36 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Masaki Murata | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcos Antonio | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.50 | 5.20 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Junya Kamada | Kohei Okuno | Güçlü Onay | 1.27 | 75% | Şimdi Hazır |
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Sho Fukuda | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Kein Sato | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Koki Hinokio | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Ryo Shiohama | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Shu Morooka | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Hide Vitalucci | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Ko Minamino | Roberto López | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Masaki Murata | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Marcos Antonio | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kohei Okuno | İzlemeye Devam | #3 | 1.27 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sho Fukuda | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #22 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Koki Hinokio | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryo Shiohama | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Osman Bukari | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.50 | 3.60 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Shu Morooka | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hide Vitalucci | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kento Shiogai | Reddet | #22 | -1.56 | — | — | 1.50 | 3.56 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Adrián Sánchez | Listeye Al | #24 | 1.86 | ✓ | — | 0.00 | 0.98 | Mutabakatla transfer |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Junya Kamada | Kohei Okuno | Güçlü Onay | 1.27 | 75% | Şimdi Hazır |
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Sho Fukuda | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Kein Sato | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Koki Hinokio | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Ryo Shiohama | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Osman Bukari | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Shu Morooka | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Hide Vitalucci | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Ko Minamino | Kento Shiogai | Reddet | -1.56 | 75% | Çok Pahalı |
| Junya Kamada | Adrián Sánchez | Onayla | 0.75 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Adrián Sánchez | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kohei Okuno | İzlemeye Devam | #3 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sho Fukuda | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #22 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Koki Hinokio | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryo Shiohama | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shu Morooka | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Viveros | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.06 | 2.64 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hide Vitalucci | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.50 | 5.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Masaki Murata | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Junya Kamada | Kohei Okuno | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Sho Fukuda | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Kein Sato | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Koki Hinokio | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Ryo Shiohama | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Shu Morooka | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Kevin Viveros | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Hide Vitalucci | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Ko Minamino | Philip Otele | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Masaki Murata | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kohei Okuno | İzlemeye Devam | #3 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.58 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sho Fukuda | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Yamane | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.50 | 3.80 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #22 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Koki Hinokio | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryo Shiohama | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.25 | 1.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lucas Esquivel | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.30 | 3.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kanji Okunuki | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 0.70 | 2.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Shu Morooka | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hide Vitalucci | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.35 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Junya Kamada | Kohei Okuno | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Sho Fukuda | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Riku Yamane | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Kein Sato | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Koki Hinokio | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Ryo Shiohama | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Lucas Esquivel | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Kanji Okunuki | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Shu Morooka | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Hide Vitalucci | İzle | 0.00 | 67% | Sakatlık Endişesi |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | Reddet | #22 | -1.04 | — | — | 1.27 | 2.99 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sho Fukuda | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #22 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kota Tawaratsumida | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.50 | 3.36 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Koki Hinokio | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Morioka | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateus Moraes | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sere Matsumura | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Rahim Ibrahim | Reddet | -0.87 | 63% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Rahim Ibrahim | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Sho Fukuda | İzle | 0.00 | 80% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Kein Sato | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Kota Tawaratsumida | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Koki Hinokio | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Gaku Nakamura | Riku Morioka | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Mateus Moraes | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yuto Ozeki | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Sere Matsumura | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sho Fukuda | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alex Robertson | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.50 | 5.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Sota Kitano | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 0.73 | 2.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | #22 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.96 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shunki Higashi | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 0.73 | 2.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hirokazu Ishihara | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 0.78 | 2.16 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Shuto Nakano | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 0.90 | 2.36 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Asahi Uenaka | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 0.70 | 2.04 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Sho Fukuda | İzle | 0.00 | 75% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Alex Robertson | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Sota Kitano | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Kein Sato | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Shunki Higashi | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Hirokazu Ishihara | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Shuto Nakano | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Ko Minamino | Asahi Uenaka | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sho Fukuda | İzlemeye Devam | #22 | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.88 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | Reddet | #22 | -1.39 | — | — | 1.50 | 3.52 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Morioka | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateus Moraes | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sere Matsumura | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yota Sugiyama | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taiki Yamada | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Sho Fukuda | İzle | 0.00 | 67% | Düşük Güven |
| Ko Minamino | Kaito Yasui | Reddet | -1.39 | 67% | Çok Pahalı |
| Gaku Nakamura | Riku Morioka | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Mateus Moraes | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yuto Ozeki | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Sere Matsumura | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yota Sugiyama | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Taiki Yamada | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daiya Tono | İzlemeye Devam | #5 | 1.11 | ✓ | — | 0.10 | 0.87 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rahim Ibrahim | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Morioka | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateus Moraes | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sere Matsumura | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yota Sugiyama | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taiki Yamada | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Ko Minamino | Daiya Tono | Onayla | 1.11 | 67% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Rahim Ibrahim | Onayla | 0.70 | 63% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Riku Morioka | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Mateus Moraes | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yuto Ozeki | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Sere Matsumura | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yota Sugiyama | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Taiki Yamada | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000411746 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Morioka | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateus Moraes | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sere Matsumura | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yota Sugiyama | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taiki Yamada | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Riku Morioka | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Mateus Moraes | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yuto Ozeki | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Sere Matsumura | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yota Sugiyama | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Taiki Yamada | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hojimat Erkinov | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000411746 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Morioka | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateus Moraes | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sere Matsumura | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yota Sugiyama | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taiki Yamada | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hiroki Nakata | Hojimat Erkinov | Onayla | 0.73 | 66% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Riku Morioka | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Mateus Moraes | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yuto Ozeki | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Sere Matsumura | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yota Sugiyama | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Taiki Yamada | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000411746 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Morioka | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateus Moraes | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sere Matsumura | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yota Sugiyama | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taiki Yamada | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gaku Nakamura | Shumpei Naruse | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Riku Morioka | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Mateus Moraes | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yuto Ozeki | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Sere Matsumura | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yota Sugiyama | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Taiki Yamada | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Seiya Baba | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taiki Yamada | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000411746 | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Morioka | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateus Moraes | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sere Matsumura | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yota Sugiyama | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Gaku Nakamura | Shumpei Naruse | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Sho Endo | Seiya Baba | Onayla | 0.69 | 62% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Taiki Yamada | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Player #2000411746 | Onayla | 1.14 | 69% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Riku Morioka | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Mateus Moraes | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yuto Ozeki | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Sere Matsumura | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Ivan Bašić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yota Sugiyama | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Everton Galdino | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Taiki Watanabe | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Shumpei Naruse | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Morioka | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ivan Bašić | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yota Sugiyama | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000411746 | İzlemeye Devam | — | 1.14 | ✓ | — | 0.10 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mateus Moraes | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuto Ozeki | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sere Matsumura | İzlemeye Devam | — | 0.58 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Hiroki Nakata | Everton Galdino | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Taiki Watanabe | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Shumpei Naruse | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Riku Morioka | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Hiroki Nakata | Ivan Bašić | Onayla | 0.70 | 64% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yota Sugiyama | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Ko Minamino | Player #2000411746 | Onayla | 1.14 | 69% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Mateus Moraes | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Yuto Ozeki | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Nakamura | Sere Matsumura | Onayla | 0.58 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erik Botheim | Viking | AMR | Forvet | 131 | 131 | 35% | 2.4M | 07.09.2026 | 0 | 0 |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | DM | Defans | 126 | 127 | 63% | 7.5M | 07.09.2026 | 5 | 0 |
| Mao Hosoya | Kashiwa Reysol | ST | Forvet | 140 | 140 | 47% | 6.7M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 144 | 144 | 47% | 2.1M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Lewis Morgan | Grazer AK | AMR | Forvet | 128 | 128 | 35% | 2.9M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Mislav Oršić | Dinamo Zagreb | ML | Forvet | 134 | 134 | 35% | 1.3M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Luis Palma | Zaglebie | AML | Forvet | 130 | 130 | 35% | 3.4M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Matěj Vydra | Viktoria Plzen | AML | Forvet | 136 | 136 | 35% | 850.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Barnabás Varga | AEK | ST | Forvet | 133 | 133 | 35% | 3.4M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Marcelo Torres | Gimnasia La Plata | ST | Forvet | 127 | 127 | 35% | 1.3M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Hojimat Erkinov | Metallurg | MR | Orta Saha | 111 | 112 | 66% | 2.5M | 24.08.2026 | 1 | 0 |
| Fiete Arp | OB | AML | Forvet | 136 | 136 | 47% | 5.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Mojmír Chytil | Slavia Prague | ST | Forvet | 130 | 130 | 47% | 3.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Neymar | Santos | AML | Forvet | 141 | 141 | 35% | 1.3M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Ayoub El Kaabi | Olympiacos | ST | Forvet | 144 | 144 | 35% | 2.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Jhon Córdoba | Krasnodar | ST | Forvet | 140 | 140 | 35% | 2.6M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Nicolás Fernández | Belgrano | AML | Forvet | 132 | 132 | 35% | 3.4M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Alex Valera | Universitario | ST | Forvet | 135 | 135 | 35% | 6.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Kwadwo Duah | Ludogorets | ST | Forvet | 134 | 134 | 35% | 6.7M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Bamba Dieng | Crvena Zvezda | AML | Forvet | 136 | 136 | 35% | 5.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Yuma Suzuki | Kashima Antlers | MR | Forvet | 132 | 132 | 35% | 2.8M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Ivan Bašić | Astana | DM | Defans | 111 | 113 | 64% | 765.0K | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #3 | AMR | Önemli | Kalite Artışı | 95 | 95 | 20–31 | 6.5M | Görüşmede | Tsuyoshi Ogashiwa | ✓ |
| #10 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 66 | 71 | 18–32 | 3.6M | Görüşmede | ✓ | |
| #16 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 73 | 83 | 20–32 | — | Görüşmede | — | — |
| #5 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 96 | 96 | 20–31 | 6.5M | Listede | Derik Lacerda | ✓ |
| #17 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 83 | 96 | 19–35 | 2.2M | Listede | Yosuke Morishige | ✓ |
| #22 | MR | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 99 | 109 | 20–27 | 2.5M | Listede | — | — |
| #24 | DM | İsteğe Bağlı | Kadro Yatırımı | 92 | 102 | 20–27 | 7.5M | Listede | — | — |
| #2 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 96 | 96 | 20–31 | 6.5M | Tamamlandı | Che Adams | ✓ |
| #4 | DR | Önemli | Kalite Artışı | 85 | 98 | 21–29 | 8.7M | Tamamlandı | Takumi Kamijima | ✓ |
| #6 | AMC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 66 | 71 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | ✓ | |
| #7 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 64 | 69 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Mateus Moraes | ✓ |
| #8 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 73 | 83 | 20–32 | — | Tamamlandı | — | — |
| #11 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 111 | 116 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Taiki Watanabe | ✓ |
| #12 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 83 | 88 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Riku Morioka | ✓ |
| #13 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 64 | 69 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Mateus Moraes | ✓ |
| #14 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 106 | 111 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Ivan Bašić | ✓ |
| #15 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 84 | 89 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Yota Sugiyama | ✓ |
| #18 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 84 | 89 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Yota Sugiyama | ✓ |
| #19 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 105 | 110 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Seiya Baba | ✓ |
| #20 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 71 | 76 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Taiki Yamada | ✓ |