| TV Geliri | $25K |
| Sıralama TV Bonusu | $3K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $274K |
| Personel Maaşları | $20K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $8K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.0M | $334K | $2.6M | $1.5M |
| Aug 2027 | $34K | $333K | $-299K | $-1.1M |
| Jul 2027 | $35K | $380K | $-345K | $-813K |
| Jun 2027 | $63K | $442K | $-380K | $-474K |
| May 2027 | $63K | $456K | $-393K | $-100K |
| Apr 2027 | $56K | $397K | $-342K | $287K |
| Mar 2027 | $81K | $440K | $-358K | $622K |
| Feb 2027 | $98K | $561K | $-462K | $974K |
| Jan 2027 | $46K | $315K | $-269K | $1.4M |
| Dec 2026 | $350K | $316K | $34K | $1.7M |
| Nov 2026 | $32K | $316K | $-283K | $1.7M |
| Oct 2026 | $33K | $318K | $-285K | $1.9M |