| TV Geliri | $4.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $60K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $724K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.5M | $2.4M | $2.0M | $35.7M |
| Jun 2027 | $11.6M | $2.4M | $9.2M | $33.6M |
| May 2027 | $4.5M | $2.4M | $2.1M | $24.4M |
| Apr 2027 | $4.5M | $2.4M | $2.1M | $22.3M |
| Mar 2027 | $4.5M | $2.4M | $2.2M | $20.2M |
| Feb 2027 | $6.3M | $2.6M | $3.7M | $18.0M |
| Jan 2027 | $4.6M | $2.4M | $2.2M | $14.3M |
| Dec 2026 | $1.6M | $1.9M | $-299K | $12.1M |
| Nov 2026 | $517K | $1.8M | $-1.3M | $12.4M |
| Oct 2026 | $514K | $1.8M | $-1.3M | $13.7M |
| Sep 2026 | $12.8M | $995K | $11.8M | $15.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |