| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $109K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $680K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $3.2M | $1.9M | $1.4M | $24.5M |
| Mar 2028 | $3.0M | $1.9M | $1.1M | $23.2M |
| Feb 2028 | $3.2M | $1.8M | $1.4M | $22.1M |
| Jan 2028 | $3.4M | $2.5M | $914K | $20.6M |
| Dec 2027 | $3.5M | $1.8M | $1.7M | $19.7M |
| Nov 2027 | $3.5M | $2.0M | $1.5M | $18.1M |
| Oct 2027 | $3.6M | $2.0M | $1.6M | $16.5M |
| Sep 2027 | $2.9M | $1.7M | $1.2M | $14.9M |
| Aug 2027 | $3.6M | $1.6M | $1.9M | $13.8M |
| Jul 2027 | $3.5M | $1.6M | $1.9M | $11.8M |
| Jun 2027 | $6.8M | $1.5M | $5.2M | $9.9M |
| May 2027 | $3.5M | $1.5M | $2.0M | $4.7M |