| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $123K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $71K |
| Transfer Amortismanı | $7K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $623K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $3.1M | $1.8M | $1.3M | $2.3M |
| Feb 2027 | $3.1M | $1.2M | $1.9M | $961K |
| Jan 2027 | $1.1M | $1.3M | $-233K | $-897K |
| Dec 2026 | $1.2M | $1.3M | $-121K | $-671K |
| Nov 2026 | $314K | $1.4M | $-1.0M | $-557K |
| Oct 2026 | $311K | $2.0M | $-1.7M | $482K |
| Sep 2026 | $307K | $1.0M | $-725K | $2.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |