| TV Geliri | $14K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $9K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $43K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $66K | $1.8M | $-1.7M | $965K |
| Sep 2026 | $36K | $1.3M | $-1.3M | $2.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $4.0M |