Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $8K |
| Maç Günü Geliri | $2K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $871 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $113K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Tesis Bakımı | $50K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$63K |
$193K |
$-130K |
$-1.9M |
| Jul 2027 |
$11K |
$183K |
$-171K |
$-1.8M |
| Jun 2027 |
$229K |
$266K |
$-36K |
$-1.6M |
| May 2027 |
$11K |
$265K |
$-254K |
$-1.6M |
| Apr 2027 |
$11K |
$265K |
$-254K |
$-1.3M |
| Mar 2027 |
$11K |
$263K |
$-252K |
$-1.1M |
| Feb 2027 |
$31K |
$266K |
$-235K |
$-844K |
| Jan 2027 |
$11K |
$295K |
$-284K |
$-609K |
| Dec 2026 |
$11K |
$266K |
$-255K |
$-325K |
| Nov 2026 |
$11K |
$266K |
$-254K |
$-71K |
| Oct 2026 |
$11K |
$183K |
$-171K |
$184K |
| Sep 2026 |
$12K |
$157K |
$-145K |
$355K |