| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $245K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $83K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $30K |
| Oyuncu Maaşları | $1.5M |
| Personel Maaşları | $55K |
| Transfer Amortismanı | $13K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $123K |
| Tesis Bakımı | $705K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.0M | $2.4M | $639K | $5.7M |
| Aug 2027 | $3.1M | $2.5M | $659K | $5.0M |
| Jul 2027 | $3.6M | $2.4M | $1.3M | $4.3M |
| Jun 2027 | $3.1M | $2.5M | $556K | $3.1M |
| May 2027 | $1.2M | $2.5M | $-1.3M | $2.5M |
| Apr 2027 | $1.2M | $1.6M | $-370K | $3.7M |
| Mar 2027 | $1.2M | $1.6M | $-352K | $4.1M |
| Feb 2027 | $1.4M | $1.8M | $-372K | $4.4M |
| Jan 2027 | $1.3M | $1.6M | $-375K | $4.8M |
| Dec 2026 | $3.8M | $1.5M | $2.2M | $5.2M |
| Nov 2026 | $1.2M | $1.8M | $-578K | $2.9M |
| Oct 2026 | $285K | $2.2M | $-1.9M | $3.5M |