| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $353K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $106K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $86K |
| Transfer Amortismanı | $165K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $31K |
| Tesis Bakımı | $742K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $5.0M | $3.1M | $2.0M | $15.1M |
| Feb 2027 | $4.5M | $3.6M | $953K | $12.9M |
| Jan 2027 | $5.1M | $3.5M | $1.6M | $11.8M |
| Dec 2026 | $6.1M | $3.6M | $2.5M | $10.1M |
| Nov 2026 | $5.5M | $3.8M | $1.7M | $7.4M |
| Oct 2026 | $3.0M | $4.8M | $-1.8M | $5.5M |
| Sep 2026 | $3.6M | $1.3M | $2.3M | $7.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |