| TV Geliri | $5.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $1.5M |
| Oyuncu Maaşları | $5.9M |
| Personel Maaşları | $86K |
| Transfer Amortismanı | $225K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $982K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $7.9M | $7.2M | $661K | $84.7M |
| Jul 2027 | $9.4M | $6.2M | $3.1M | $83.8M |
| Jun 2027 | $18.6M | $6.7M | $11.9M | $80.5M |
| May 2027 | $6.6M | $7.7M | $-1.1M | $68.4M |
| Apr 2027 | $6.5M | $8.0M | $-1.5M | $69.3M |
| Mar 2027 | $6.9M | $6.4M | $460K | $70.6M |
| Feb 2027 | $8.4M | $5.6M | $2.7M | $69.9M |
| Jan 2027 | $7.7M | $5.5M | $2.2M | $66.9M |
| Dec 2026 | $8.4M | $5.4M | $3.0M | $64.5M |
| Nov 2026 | $7.0M | $5.4M | $1.6M | $61.3M |
| Oct 2026 | $7.2M | $6.6M | $636K | $59.5M |
| Sep 2026 | $4.7M | $5.1M | $-436K | $58.6M |