Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $241K |
| Maç Günü Geliri | $88K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $39K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $353K |
| Personel Maaşları | $67K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2035 |
$9.2M |
$535K |
$8.7M |
$96.0M |
| Jun 2035 |
$8.2M |
$539K |
$7.7M |
$87.4M |
| May 2035 |
$369K |
$539K |
$-169K |
$79.7M |
| Apr 2035 |
$372K |
$539K |
$-167K |
$79.9M |
| Mar 2035 |
$369K |
$539K |
$-169K |
$80.0M |
| Feb 2035 |
$376K |
$539K |
$-162K |
$80.2M |
| Jan 2035 |
$1.9M |
$539K |
$1.4M |
$80.4M |
| Dec 2034 |
$368K |
$539K |
$-171K |
$79.0M |
| Nov 2034 |
$369K |
$539K |
$-170K |
$79.1M |
| Oct 2034 |
$371K |
$539K |
$-168K |
$79.3M |
| Sep 2034 |
$368K |
$510K |
$-141K |
$79.5M |
| Aug 2034 |
$367K |
$510K |
$-143K |
$79.6M |