| TV Geliri | $14K |
| Sıralama TV Bonusu | $1K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $9K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $495K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $78K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $25K | $629K | $-604K | $988K |
| Sep 2026 | $21K | $377K | $-356K | $1.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.0M |