| TV Geliri | $566K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $361K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $7K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $992K | $489K | $503K | $-1.2M |
| Jul 2028 | $994K | $410K | $584K | $-1.7M |
| Jun 2028 | $1.1M | $423K | $638K | $-2.3M |
| May 2028 | $997K | $458K | $539K | $-2.9M |
| Apr 2028 | $939K | $505K | $435K | $-3.5M |
| Mar 2028 | $940K | $498K | $442K | $-3.9M |
| Feb 2028 | $939K | $536K | $403K | $-4.3M |
| Jan 2028 | $1.0M | $772K | $231K | $-4.7M |
| Dec 2027 | $999K | $545K | $454K | $-5.0M |
| Nov 2027 | $358K | $568K | $-210K | $-5.4M |
| Oct 2027 | $329K | $612K | $-284K | $-5.2M |
| Sep 2027 | $354K | $509K | $-155K | $-4.9M |