| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gaku Doan | Baş Scout | 10 | 1 | 43% | 22.08.2026 | Doğu AsyaDoğu AvrupaKuzey Amerikaİskandinavya |
| Kaoru Furuhashi | Futbol Direktörü | 10 | 0 | 38% | 17.08.2026 | |
| Gaku Suzuki | Teknik Direktör | 1 | 0 | 55% | 03.08.2026 | |
| Takehiro Furuhashi | Gözlemci | 1 | 0 | 58% | 03.08.2026 | |
| Genki Haraguchi | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Kaoru Tomiyasu | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Koji Honda | Gözlemci | 0 | 0 | 0% | ||
| Miki Mitoma | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sam Surridge | ST | 28 | Nashville SC | Gaku Doan | Transfer Talebi | Rapor Hazır | 08.08.2026 | 21.08.2026 | 2 | 0 | 129 | 131 | 67% | 108% | 15.0M | #4 FR | — | — | |
| Hiroto Taniguchi | DC | 26 | Kawasaki Frontale | Kaoru Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 67% | 100% | 6.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Yuma Suzuki | MR | 30 | Kashima Antlers | Takehiro Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 123 | 58% | 100% | 2.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Tsuyoshi Ogashiwa | AMC | 28 | FC Tokyo | Gaku Suzuki | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 105 | 55% | 100% | 210.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Alexander Bernhardsson | MR | 27 | Silkeborg | Gaku Doan | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 123 | 40% | 105% | 7.2M | #4 FR | — | — | |
| Toni Fruk | MC | 25 | HNK Rijeka | Gaku Doan | Transfer Talebi | Aktif | 22.08.2026 | 22.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 135 | 40% | 103% | 5.8M | #4 FR | — | — | |
| Dani Raba | AMR | 30 | Malmo FF | Gaku Doan | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 123 | 40% | 105% | 3.4M | #4 FR | — | — | |
| Sébastien Haller | ST | 32 | Sanfrecce Hiroshima | Gaku Doan | Transfer Talebi | Aktif | 19.08.2026 | 19.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 132 | 40% | 104% | 1.5M | #4 FR | — | — | Yaş |
| Erison | AMR | 27 | Kawasaki Frontale | Gaku Doan | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 140 | 40% | 106% | 7.7M | #4 FR | — | — | |
| Bongokuhle Hlongwane | AMR | 26 | Minnesota United FC | Gaku Doan | Transfer Talebi | Aktif | 09.08.2026 | 09.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 128 | 40% | 102% | 8.0M | #4 FR | — | — | |
| Deniz Hümmet | AMR | 29 | Gamba Osaka | Gaku Doan | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 119 | 40% | 101% | 4.1M | #4 FR | — | — | |
| Mateus Castro | AMR | 31 | Nagoya Grampus | Gaku Doan | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 119 | 40% | 96% | 1.9M | #4 FR | — | — | Yaş |
| Morgan Guilavogui | MR | 28 | Real Salt Lake | Gaku Doan | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 115 | 40% | 108% | 9.9M | #2 FR | — | — | |
| Alexey Miranchuk | MR | 30 | Dinamo Moscow | Kaoru Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 8.4M | — | — | — | |
| Tomáš Chorý | ST | 31 | Partizan | Kaoru Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 143 | 35% | 100% | 2.9M | — | — | — | |
| Wessam Abou Ali | ST | 27 | Columbus Crew | Kaoru Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 137 | 35% | 100% | 5.4M | — | — | — | |
| Fiete Arp | AML | 26 | OB | Kaoru Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 7.7M | — | — | — | |
| Luka Jović | ST | 28 | AEK | Kaoru Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 7.8M | — | — | — | |
| Kasper Høgh | ST | 25 | Bloemfontein Celtic | Kaoru Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 10.0M | — | — | — | |
| Leandro Trossard | AMR | 31 | Besiktas | Kaoru Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 151 | 151 | 35% | 100% | 6.0M | — | — | — | |
| Bamba Dieng | AML | 26 | Crvena Zvezda | Kaoru Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 139 | 35% | 100% | 6.5M | — | — | — | |
| Ryo Germain | AMR | 31 | Sanfrecce Hiroshima | Kaoru Furuhashi | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 141 | 141 | 35% | 100% | 3.8M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sam Surridge | ST | Nashville SC | #7 | #4 | Al | 129 | 131 | 67% | 108% | 15.0M | Aktif | |
| Mutsuki Kato | MC | Sanfrecce Hiroshima | #3 | — | Al | 137 | 140 | 40% | 104% | 5.6M | Aktif | |
| Toni Fruk | MC | HNK Rijeka | #8 | #4 | Al | 120 | 135 | 40% | 103% | 5.8M | Aktif | |
| Deniz Hümmet | AMR | Gamba Osaka | #3 | — | Al | 118 | 119 | 40% | 101% | 4.1M | Aktif | |
| Sébastien Haller | ST | Sanfrecce Hiroshima | #6 | — | Al | 118 | 132 | 40% | 104% | 1.5M | Yaş | Aktif |
| Alexander Bernhardsson | MR | Silkeborg | #8 | #4 | Düşün | 144 | 123 | 40% | 105% | 7.2M | Aktif | |
| Erison | AMR | Kawasaki Frontale | #5 | — | Düşün | 142 | 140 | 40% | 106% | 7.7M | Aktif | |
| Sam Surridge | ST | Nashville SC | #4 | — | Düşün | 141 | 124 | 40% | 108% | 17.0M | Aktif | |
| Facundo Suárez | ST | Instituto | #4 | — | Düşün | 125 | 115 | 40% | 103% | 350.0K | YaşSözleşme Sonu | Aktif |
| Derlis Gonzalez | AMR | Olimpia | #2 | — | Düşün | 123 | 118 | 40% | 102% | 3.0M | Yaş | Aktif |
| Iqraam Rayners | MR | Mamelodi Sundowns | #6 | — | Düşün | 122 | 112 | 40% | 96% | 4.6M | Aktif | |
| Maximiliano Gómez | ST | Nacional | #1 | — | Düşün | 121 | 127 | 40% | 105% | 600.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Dani Raba | AMR | Malmo FF | #7 | #4 | Düşün | 115 | 123 | 40% | 105% | 3.4M | Aktif |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Gaku Doan | Yokohama F. Marinos U20 | #8 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaito Yasui | Listeye Al | — | 1.84 | ✓ | — | 0.00 | 0.36 | Mutabakatla transfer |
| Hiroto Taniguchi | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Teppei Oka | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kota Tawaratsumida | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tsuyoshi Ogashiwa | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Yamane | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Furuhashi | Kaito Yasui | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Gaku Doan | Kaito Yasui | Onayla | 1.12 | 67% | Rol Uyumlu |
| Kaoru Furuhashi | Hiroto Taniguchi | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Kaoru Tomiyasu | Teppei Oka | Onayla | 0.78 | 72% | Rol Uyumlu |
| Genki Haraguchi | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Takehiro Furuhashi | Yuma Suzuki | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Gaku Suzuki | Tsuyoshi Ogashiwa | Onayla | 0.59 | 55% | Rol Uyumlu |
| Kaoru Furuhashi | Mao Hosoya | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 35% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mao Hosoya | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Riku Yamane | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kaito Yasui | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hiroto Taniguchi | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryotaro Tsunoda | İzlemeye Devam | — | 1.03 | ✓ | — | 0.10 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kota Tawaratsumida | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tsuyoshi Ogashiwa | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryota Oshima | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaoru Furuhashi | Mao Hosoya | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu |
| Kaoru Furuhashi | Riku Yamane | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Kaoru Furuhashi | Kaito Yasui | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Kaoru Furuhashi | Hiroto Taniguchi | Onayla | 0.73 | 67% | Rol Uyumlu |
| Gaku Doan | Ryotaro Tsunoda | Onayla | 1.03 | 62% | Rol Uyumlu |
| Takehiro Furuhashi | Yuma Suzuki | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Gaku Suzuki | Tsuyoshi Ogashiwa | Onayla | 0.59 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Suzuki | Ryota Oshima | Onayla | 0.59 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kota Tawaratsumida | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kein Sato | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuma Suzuki | İzlemeye Devam | — | 0.63 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tsuyoshi Ogashiwa | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ryota Oshima | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Genki Haraguchi | Kota Tawaratsumida | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Kaoru Furuhashi | Kein Sato | Onayla | 0.76 | 70% | Rol Uyumlu |
| Takehiro Furuhashi | Yuma Suzuki | Onayla | 0.63 | 58% | Rol Uyumlu |
| Gaku Suzuki | Tsuyoshi Ogashiwa | Onayla | 0.59 | 55% | Rol Uyumlu |
| Gaku Suzuki | Ryota Oshima | Onayla | 0.59 | 55% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mao Hosoya | Kashiwa Reysol | ST | Forvet | 137 | 140 | 95% | 6.7M | 17.08.2026 | 4 | 0 |
| Riku Yamane | Yokohama F. Marinos | DM | Defans | 137 | 141 | 91% | 8.5M | 17.08.2026 | 4 | 0 |
| Alexey Miranchuk | Dinamo Moscow | MR | Forvet | 145 | 145 | 35% | 8.4M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Tomáš Chorý | Partizan | ST | Forvet | 143 | 143 | 47% | 2.9M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Wessam Abou Ali | Columbus Crew | ST | Forvet | 137 | 137 | 35% | 5.4M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Fiete Arp | OB | AML | Forvet | 136 | 136 | 35% | 7.7M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Luka Jović | AEK | ST | Forvet | 134 | 134 | 35% | 7.8M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Kasper Høgh | Bloemfontein Celtic | ST | Forvet | 136 | 136 | 35% | 10.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Leandro Trossard | Besiktas | AMR | Forvet | 151 | 151 | 35% | 6.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Mojmír Chytil | Slavia Prague | ST | Forvet | 136 | 136 | 35% | 2.7M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Bamba Dieng | Crvena Zvezda | AML | Forvet | 139 | 139 | 35% | 6.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Ryo Germain | Sanfrecce Hiroshima | AMR | Forvet | 141 | 141 | 35% | 3.8M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Kaito Yasui | Urawa Reds | DM | Defans | 134 | 134 | 67% | 8.8M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| Hiroto Taniguchi | Kawasaki Frontale | DC | Defans | 134 | 134 | 67% | 6.4M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #4 | FR | Önemli | Kadro Derinliği | 118 | 122 | 19–32 | 6.5M | İzlemede | Kein Sato | ✓ |
| #3 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 93 | 103 | 20–32 | — | Beklemede | — | — |
| #13 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 91 | 96 | 18–32 | 3.6M | Tamamlandı | Ryotaro Tsunoda | ✓ |
| #2 | FR | Önemli | Kadro Derinliği | 122 | 122 | 20–31 | 6.5M | Vazgeçildi | Maximiliano Gómez | ✓ |
| #5 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 124 | 129 | 18–32 | 6.2M | Vazgeçildi | Kota Tawaratsumida | ✓ |
| #11 | MR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 124 | 129 | 18–32 | 6.2M | Vazgeçildi | Kota Tawaratsumida | ✓ |
| #12 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 131 | 136 | 18–32 | 6.6M | Vazgeçildi | Riku Yamane | ✓ |
| #15 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 129 | 134 | 18–32 | 8.8M | Vazgeçildi | Kaito Yasui | ✓ |
| #16 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 104 | 109 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Teppei Oka | ✓ |
| #17 | DL | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 96 | 101 | 18–32 | 3.6M | Vazgeçildi | Ryotaro Tsunoda | ✓ |