| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $116K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.9M |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $259K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2030 | $2.5M | $3.4M | $-825K | $-26.1M |
| Nov 2030 | $2.6M | $3.7M | $-1.0M | $-25.3M |
| Oct 2030 | $2.7M | $4.3M | $-1.6M | $-24.3M |
| Sep 2030 | $2.8M | $5.3M | $-2.5M | $-22.7M |
| Aug 2030 | $2.8M | $4.2M | $-1.4M | $-20.2M |
| Jul 2030 | $2.8M | $4.6M | $-1.8M | $-18.7M |
| Jun 2030 | $2.8M | $4.2M | $-1.4M | $-17.0M |
| May 2030 | $2.8M | $5.3M | $-2.5M | $-15.6M |
| Apr 2030 | $3.2M | $5.2M | $-1.9M | $-13.1M |
| Mar 2030 | $2.7M | $3.0M | $-337K | $-11.2M |
| Feb 2030 | $2.6M | $3.5M | $-878K | $-10.8M |
| Jan 2030 | $4.1M | $3.4M | $713K | $-10.0M |