| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $80K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $76K |
| Oyuncu Maaşları | $323K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $10K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $17K |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $1.5M | $493K | $1.0M | $729K |
| Jul 2028 | $1.5M | $513K | $952K | $-322K |
| Jun 2028 | $1.3M | $515K | $794K | $-1.3M |
| May 2028 | $1.7M | $523K | $1.2M | $-2.1M |
| Apr 2028 | $685K | $544K | $141K | $-3.3M |
| Mar 2028 | $562K | $556K | $6K | $-3.4M |
| Feb 2028 | $585K | $650K | $-65K | $-3.4M |
| Jan 2028 | $556K | $614K | $-58K | $-3.4M |
| Dec 2027 | $1.0M | $487K | $540K | $-3.3M |
| Nov 2027 | $571K | $488K | $83K | $-3.9M |
| Oct 2027 | $583K | $571K | $12K | $-4.0M |
| Sep 2027 | $181K | $564K | $-383K | $-4.0M |