| TV Geliri | $4.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.2M |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $762K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $4.4M | $3.1M | $1.4M | $14.9M |
| Aug 2027 | $4.5M | $2.9M | $1.6M | $13.6M |
| Jul 2027 | $4.5M | $2.9M | $1.6M | $12.0M |
| Jun 2027 | $8.6M | $3.8M | $4.8M | $10.5M |
| May 2027 | $4.5M | $3.4M | $1.0M | $5.6M |
| Apr 2027 | $4.4M | $3.3M | $1.1M | $4.6M |
| Mar 2027 | $4.5M | $3.1M | $1.4M | $3.5M |
| Feb 2027 | $4.5M | $3.2M | $1.3M | $2.2M |
| Jan 2027 | $1.8M | $2.8M | $-1.0M | $850K |
| Dec 2026 | $1.8M | $2.8M | $-1.1M | $1.9M |
| Nov 2026 | $570K | $2.8M | $-2.2M | $2.9M |
| Oct 2026 | $606K | $4.0M | $-3.4M | $5.1M |