| TV Geliri | $5.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $552K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $33K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $871K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $6.9M | $2.6M | $4.3M | $58.1M |
| Jun 2027 | $26.5M | $2.6M | $24.0M | $53.7M |
| May 2027 | $5.9M | $2.6M | $3.3M | $29.8M |
| Apr 2027 | $7.0M | $2.7M | $4.3M | $26.5M |
| Mar 2027 | $5.9M | $2.8M | $3.1M | $22.1M |
| Feb 2027 | $5.3M | $2.8M | $2.4M | $19.0M |
| Jan 2027 | $5.9M | $2.8M | $3.1M | $16.6M |
| Dec 2026 | $5.6M | $2.7M | $2.9M | $13.4M |
| Nov 2026 | $2.3M | $2.4M | $-158K | $10.5M |
| Oct 2026 | $2.4M | $2.8M | $-359K | $10.6M |
| Sep 2026 | $1.2M | $1.4M | $-182K | $10.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |