Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $224K |
| Maç Günü Geliri | $1.0M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $42K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $512K |
| Personel Maaşları | $69K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2036 |
$1.3M |
$736K |
$580K |
$563.8M |
| Jul 2036 |
$19.9M |
$736K |
$19.2M |
$563.3M |
| Jun 2036 |
$1.3M |
$736K |
$585K |
$544.1M |
| May 2036 |
$1.3M |
$711K |
$607K |
$543.5M |
| Apr 2036 |
$1.3M |
$735K |
$588K |
$542.9M |
| Mar 2036 |
$1.3M |
$735K |
$588K |
$542.3M |
| Feb 2036 |
$1.6M |
$735K |
$825K |
$541.7M |
| Jan 2036 |
$11.9M |
$756K |
$11.2M |
$540.9M |
| Dec 2035 |
$1.3M |
$756K |
$568K |
$529.7M |
| Nov 2035 |
$1.3M |
$756K |
$565K |
$529.2M |
| Oct 2035 |
$1.3M |
$756K |
$566K |
$528.6M |
| Sep 2035 |
$1.3M |
$756K |
$565K |
$528.0M |