| TV Geliri | $531K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $30K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $357K |
| Personel Maaşları | $83K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $58K |
| Tesis Bakımı | $255K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $569K | $752K | $-183K | $3.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |