| TV Geliri | $5K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $352 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $154K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $5K | $277K | $-272K | $295K |
| Nov 2026 | $5K | $252K | $-247K | $566K |
| Oct 2026 | $5K | $412K | $-407K | $813K |
| Sep 2026 | $74K | $354K | $-280K | $1.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |