| TV Geliri | $841K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $100K |
| Oyuncu Maaşları | $437K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $7K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $1.1M | $542K | $570K | $-1.2M |
| Feb 2028 | $495K | $590K | $-95K | $-1.7M |
| Jan 2028 | $447K | $559K | $-112K | $-1.6M |
| Dec 2027 | $491K | $491K | $31 | $-1.5M |
| Nov 2027 | $182K | $668K | $-486K | $-1.5M |
| Oct 2027 | $176K | $559K | $-383K | $-1.0M |
| Sep 2027 | $192K | $501K | $-308K | $-661K |
| Aug 2027 | $145K | $479K | $-334K | $-352K |
| Jul 2027 | $402K | $387K | $15K | $-19K |
| Jun 2027 | $126K | $406K | $-281K | $-33K |
| May 2027 | $128K | $406K | $-278K | $247K |
| Apr 2027 | $135K | $405K | $-271K | $526K |