Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $6K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $260K |
| Personel Maaşları | $13K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$80K |
$344K |
$-263K |
$-3.4M |
| Jul 2027 |
$30K |
$292K |
$-262K |
$-3.2M |
| Jun 2027 |
$17K |
$316K |
$-300K |
$-2.9M |
| May 2027 |
$17K |
$316K |
$-299K |
$-2.6M |
| Apr 2027 |
$17K |
$322K |
$-305K |
$-2.3M |
| Mar 2027 |
$17K |
$322K |
$-305K |
$-2.0M |
| Feb 2027 |
$49K |
$323K |
$-274K |
$-1.7M |
| Jan 2027 |
$17K |
$390K |
$-373K |
$-1.4M |
| Dec 2026 |
$30K |
$351K |
$-321K |
$-1.1M |
| Nov 2026 |
$50K |
$402K |
$-352K |
$-744K |
| Oct 2026 |
$170K |
$862K |
$-691K |
$-392K |
| Sep 2026 |
$78K |
$279K |
$-201K |
$299K |