Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $3K |
| Maç Günü Geliri | $4K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $319 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $65K |
| Personel Maaşları | $26K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$14K |
$246K |
$-232K |
$-2.3M |
| Jul 2027 |
$19K |
$246K |
$-227K |
$-2.0M |
| Jun 2027 |
$7K |
$279K |
$-271K |
$-1.8M |
| May 2027 |
$7K |
$279K |
$-271K |
$-1.5M |
| Apr 2027 |
$7K |
$278K |
$-270K |
$-1.3M |
| Mar 2027 |
$7K |
$278K |
$-270K |
$-992K |
| Feb 2027 |
$7K |
$241K |
$-234K |
$-721K |
| Jan 2027 |
$7K |
$263K |
$-256K |
$-488K |
| Dec 2026 |
$55K |
$241K |
$-186K |
$-232K |
| Nov 2026 |
$7K |
$241K |
$-233K |
$-46K |
| Oct 2026 |
$25K |
$233K |
$-208K |
$187K |
| Sep 2026 |
$13K |
$219K |
$-205K |
$395K |