Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $27K |
| Maç Günü Geliri | $14K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $314K |
| Personel Maaşları | $60K |
| Tesis Bakımı | $105K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$525K |
$680K |
$-155K |
$-749K |
| Jul 2027 |
$90K |
$510K |
$-419K |
$-594K |
| Jun 2027 |
$2.0M |
$529K |
$1.5M |
$-174K |
| May 2027 |
$44K |
$529K |
$-484K |
$-1.6M |
| Apr 2027 |
$44K |
$529K |
$-484K |
$-1.1M |
| Mar 2027 |
$140K |
$538K |
$-397K |
$-656K |
| Feb 2027 |
$44K |
$529K |
$-485K |
$-259K |
| Jan 2027 |
$49K |
$529K |
$-481K |
$226K |
| Dec 2026 |
$44K |
$529K |
$-485K |
$707K |
| Nov 2026 |
$44K |
$529K |
$-485K |
$1.2M |
| Oct 2026 |
$44K |
$529K |
$-485K |
$1.7M |
| Sep 2026 |
$89K |
$468K |
$-378K |
$2.2M |